Wirujące pajace 89128 - Opis produktu


Wirujące pajace kolorowe i grzechoczące. Całość na przyssawce, dzięki której łatwo je przymocować do gładkich powierzchi. Idealnie sprawdzi się jako zajmująca zabawka podczas karmienia, przymocowana do stolika przy krzesełku dziecka.
Zawieszone kolorowe postacie pajacyków z łatwością kręcą się dookoła wydając miły grzechoczący dźwięk. Można nimi kręcić i obserwować jak się obracają bez końca. Zabawka zachęca do rozwoju wszystkich podstawowych zmysłów dziecka. Rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, pomaga rozpoznawać wielkość i kolory przedmiotów, a także nazywać części twarzy i ciała.
Gumowa przyssawka umożliwia przymocowanie grzechotki do gładkiej powierzchni. Zabawka jest łatwa do utrzymania w czystości, dlatego nie będzie problemem jeśli się zabrudzi podczas jedzenia.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- dotykania i chwytania,
- słuchania,
- rozpoznawania dźwięków,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- zręczności i manipulacji,
- rozpoznawania kolorów,
- rozpoznawania struktur materiałów,
- bezpieczne podczas ząbkowania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: 10x3x12cm (dł./szer./wys.)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 89128

Zabawki - Numer handlowy: 21025

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Wirujące pajace 89128?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Wirujące pajace 89128 możesz kupić za 48.00 zł. Cena Wirujące pajace 89128 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 48.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Wirujące pajace 89128?
Najniższy koszt przesyłki dla Wirujące pajace 89128 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Wirujące pajace 89128 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Wirujące pajace 89128?
Zawieszone kolorowe postacie z łatwością kręcą się dookoła wydając miły grzechoczący dźwięk. Zabawka zachęca do rozwoju wszystkich podstawowych zmysłów dziecka. Gumowa przyssawka umożliwia przymocowanie grzechotki do gładkiej powierzchni.
Zabawki - Numer handlowy: 21025Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator