Kasa dziecięca 89240 OU - Opis produktu


Prosta w obsłudze kasa dziecięca pomocna przy zabawie w sklep. To "nowoczesny" model kasy, który akceptuje karty kredytowe. Zaopatrzony w tarczę z cyferkami, przycisk zerujący CLEAR oraz przycisk do otwierania szuflady DRAWER oraz papierowe banknoty.
Po przesunięciu kartą w specjalnym zagłębieniu zaświecą się światełka i usłyszymy ciekawy dźwięk. Niezbędna do zabawy w małego sprzedawcę.
Zabawka jest łatwa do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- dotykania i chwytania,
- słuchania,
- rozpoznawania dźwięków,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- zręczności i manipulacji,
- rozpoznawania kolorów,
- rozpoznawania struktur materiałów,
- bezpieczne podczas ząbkowania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość: ok. 18x18x20cm (dł./szer./wys.)
Wymaga 2 baterii LR44 (załączone baterie testowe).
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 89240

Zabawki - Numer handlowy: 21100

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kasa dziecięca 89240 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kasa dziecięca 89240 OU możesz kupić za 75.00 zł. Cena Kasa dziecięca 89240 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 75.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kasa dziecięca 89240 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Kasa dziecięca 89240 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kasa dziecięca 89240 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kasa dziecięca 89240 OU?
Zawieszone kolorowe postacie z łatwością kręcą się dookoła wydając mity grzechoczący dźwięk.
Zabawki - Numer handlowy: 21100Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator