Surfujący Boogie S-10019 - Opis produktu

Surfujący Boogie - mały hipcio lub żółwik firmy Sassy to świetna zabawka do zabawy w wannie. Wspaniale unosi się na wodzie i ma piszczek.
Dodatkowym atutem jest czujnik ciepła, który delikatnie zmienia kolor w zależności od temperatury wody. Jeśli woda jest odpowiednia dla dziecka, jest ciemnoróżowy, a gdy woda staje się za gorąca, czujnik ciepła zmienia się na kolor jasnoróżowy.
Dostępne są dwa wzory:
wzór 1 - hipopotam
wzór 2 - żółwik

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od pierwszych dni życia.
Nr katalogowy: S-10019

Zabawki - Numer handlowy: 63016

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Surfujący Boogie S-10019?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Surfujący Boogie S-10019 możesz kupić za 12.00 zł. Cena Surfujący Boogie S-10019 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 12.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Surfujący Boogie S-10019?
Najniższy koszt przesyłki dla Surfujący Boogie S-10019 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Surfujący Boogie S-10019 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Surfujący Boogie S-10019?
Surfujący Boogie - mały hipcio lub żółwik firmy Sassy to świetna zabawka do zabawy w wannie. Wspaniale unosi się na wodzie, posada piszczek i czujnik ciepła.
Zabawki - Numer handlowy: 63016Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator