Kolorowe auto S-80042 - Opis produktu

Zabawka pomaga zrozumieć pojęcie przyczyny i skutku - trzeba pojechać samochodzikiem do tyłu, następnie puścić i można obserwować jak jedzie do przodu, a kolorowe kulki podskakują wesoło.
Pomaga także rozwijać umiejętności motoryczne, a w szczególności raczkowanie, wystarczy zachęcić dziecko do podążania za autkiem.
Miękkie, zaokrąglone kształty samochodu są bezpieczne dla dziecka, a gumowe kółeczka nie porysują podłogi.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary zabawki ok.: 11x10x8cm Nr katalogowy: S-245/S-80042

Zabawki - Numer handlowy: 63031

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kolorowe auto S-80042?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kolorowe auto S-80042 możesz kupić za 20.00 zł. Cena Kolorowe auto S-80042 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 20.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kolorowe auto S-80042?
Najniższy koszt przesyłki dla Kolorowe auto S-80042 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kolorowe auto S-80042 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kolorowe auto S-80042?
Zabawka pomaga zrozumieć pojęcie przyczyny i skutku - trzeba pojechać samochodzikiem do tyłu, następnie puścić i można obserwować jak jedzie do przodu, a kolorowe kulki podskakują wesoło. Pomaga także rozwijać umiejętności motoryczne - raczkowanie.
Zabawki - Numer handlowy: 63031Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator