Gryzaczek rybka S-80163 - Opis produktu

Gryzaczek rybka w ładnych, kontrastujących kolorach jest łatwy do uchwycenia. Posiada wiele tekstur pobudzających dziąsła dziecka, a napełniony wodą ogonek chłodzi podrażnione dziąsełka. Specjalny kształt pozwala dotrzeć nawet do zębów trzonowych i złagodzić ból ząbkowania.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość rybki ok. 12cm
Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Nr katalogowy: S-80163

Zabawki - Numer handlowy: 63062

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gryzaczek rybka S-80163?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gryzaczek rybka S-80163 możesz kupić za 14.00 zł. Cena Gryzaczek rybka S-80163 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 14.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gryzaczek rybka S-80163?
Najniższy koszt przesyłki dla Gryzaczek rybka S-80163 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gryzaczek rybka S-80163 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gryzaczek rybka S-80163?
Gryzaczek rybka w ładnych, kontrastujących kolorach jest łatwy do uchwycenia. Posiada wiele tekstur pobudzających dziąsła dziecka, a napełniony wodą ogonek chłodzi podrażnione dziąsełka.
Zabawki - Numer handlowy: 63062Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator