Przyjaciele wodni z siatką S-10066 - Opis produktu

Zabawa w wodzie zachęca do rozwoju koordynacji ruchów ręka-oko poprzez wylewanie, nabieranie i mieszanie. Pokaż dziecku, jak korzystać z sieci do połowu pływających, kolorowych przyjaciół. Kolorowe rybki i siatka z wygodnym uchwytem mają rozmiar dopasowany do małych rączek. Ponumerowane rybki posiadają dziurki, by zasysać wodę i tworzyć wodne fontanny. Są odporne na pleśń.

Funkcje produktu:
- każda rybka jest ponumerowana, zachęcając do nauki liczb od 1 do 3, posiadają dziurki do przelewania wody i jej obserwacji,
- łatwe do uchwycenia sitko i ryby mają idealną wielkość i pomagają rozwijać koordynację ręka-oko,
- wiele tekstur angażuje zmysł dotyku,
- jasne, kontrastujące kolory wspomagają rozwój wzroku.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość siatki z uchwytem ok .23cm, wielkość rybki ok. 9cm
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: S-10066

Zabawki - Numer handlowy: 63065

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Przyjaciele wodni z siatką S-10066?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Przyjaciele wodni z siatką S-10066 możesz kupić za 26.00 zł. Cena Przyjaciele wodni z siatką S-10066 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 26.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Przyjaciele wodni z siatką S-10066?
Najniższy koszt przesyłki dla Przyjaciele wodni z siatką S-10066 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Przyjaciele wodni z siatką S-10066 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Przyjaciele wodni z siatką S-10066?
Zabawa w wodzie zachęca do rozwoju koordynacji ruchów ręka-oko poprzez wylewanie, nabieranie i mieszanie. Pokaż dziecku, jak korzystać z sieci do połowu pływających, kolorowych przyjaciół.
Zabawki - Numer handlowy: 63065Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator