Morskie stworki S-10027 - Opis produktu

Morskie stworki mogą stać się świetnymi przyjaciółmi w kąpieli. Komplet 9 zabawek pomoże rozwijać umiejętności motoryczne dziecka poprzez zachęcanie do ruchów rękoma w wodzie podczas zabawy, łapania morskich postaci oraz pływania. W skład zestawu wchodzą takie kolorowe postacie stworzonek żyjących w morzach i oceanach: wieloryb, ryba, żółw, krab, konik morski, ślimak, ośmiornica, koralowiec.

Rozmiar kąpielowych stworków jest idealnie dopasowany do małych dłoni. Wystarczy ścisnąć zabawkę, aby wypełniła się wodą, a następnie można tryskać i psikać wodą podczas kąpieli. Dzięki pomocy rodziców dziecko może złączyć ze sobą morskie stworki, tworząc okrąg lub łańcuch. Ponadto dziecko będzie mógło z łatwością nauczyć się rozpoznawania zwierząt morskich.

Zapakowane w wygodną siateczkę z przyssawkami ułatwiającą przechowywanie zwierzątek po skończonej zabawie.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: ok. 20,5x19x7cm
Wiekość zwierzątek: ok. 10 cm
Nr katalogowy: S-10027

Zabawki - Numer handlowy: 63091

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Morskie stworki S-10027?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Morskie stworki S-10027 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Morskie stworki S-10027 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Morskie stworki S-10027?
Najniższy koszt przesyłki dla Morskie stworki S-10027 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Morskie stworki S-10027 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Morskie stworki S-10027?
Wieloryb, ryba, żółwie, krab, konik morski, ślimak, ośmiornica, koralowiec to morskie stworki do zabawy podczas kapieli. Tryskają wodą i można je łączyć. Zapakowane w siateczkę do przechowywania.
Zabawki - Numer handlowy: 63091Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator