Pani krokodyl - klocki pluszowe KA10616 - Opis produktu

Pani krokodyl to duża, pluszowa zabawka, która ma ciało złożone z miękkich klocków. Jest to zarówno przyjaciel przytulanka (lub poduszka) i pierwszy zestaw wielofunkcyjnych klocków dla dziecka. Posiada pluszową głowę, ogon i 4 miękkie kostki.
Wyjmij wszystkie klocki, głowa i ogon stworzą krokodyle dziecko. Włóż klocki pomiędzy głowę i ogon, a powstanie Pani krokodyl.
Otwórz paszczę krokodyla, a odkryjesz w niej motylka. Kostki również kryją wiele niespodzianek, znajdują się na nich m.in.: piszczek, bezpieczne lustereczko, ramka na zdjęcie, grzechotka, kieszonka z małym pluszaczkiem.
Czas przed snem, czas podczas siedzenia, czas aktywności... to Pani krokodyl czas!


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 26,5x118cm (klocek: 13x13x13cm).
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10616

Zabawki - Numer handlowy: 46053

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pani krokodyl - klocki pluszowe KA10616?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pani krokodyl - klocki pluszowe KA10616 możesz kupić za 159.00 zł. Cena Pani krokodyl - klocki pluszowe KA10616 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 159.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pani krokodyl - klocki pluszowe KA10616?
Najniższy koszt przesyłki dla Pani krokodyl - klocki pluszowe KA10616 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pani krokodyl - klocki pluszowe KA10616 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pani krokodyl - klocki pluszowe KA10616?
Pani krokodyl to duża, pluszowa zabawka, która ma ciało złożone z miękkich klocków. Jest to zarówno przyjaciel przytulanka (lub poduszka) i pierwszy zestaw wielofunkcyjnych klocków dla dziecka. Posiada pluszową głowę, ogon i 4 miękkie kostki. Na zabawce znajdują się m.in.: piszczek, bezpieczne lustereczko, ramka na zdjęcie, grzechotka.
Zabawki - Numer handlowy: 46053Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator