Pierwsze sztućce dla malucha S-360 - Opis produktu

Idealny, pierwszy komplet sztućców dla malucha! Ergonomiczny kształt sztućców oraz wygodne do utrzymania uchwyty zachęcają dziecko do prób samodzielnego jedzenia. Ich kształt ułatwia dziecku manewrowanie podczas jedzenia, aby umieścić jedzonko w buzi. W zestawie znajduje się łyżeczka i widelec.

Niezwykle przydatna jest funkcja ostrzegania przed zbyt gorącym posiłkiem. Dzięki czujnikowi temperatury sztućce te zmieniają kolor, gdy temperatura przekracza 40°C.

Instrukcja użycia: zawsze sprawdzaj temperaturę podgrzanego jedzenia przed karmieniem dziecka.

Cechy produktu:
- żywe kolory,
- miękkie i elastyczne,
- zaokrąglone kształty,
- ergonomiczny kształt dla wygodnego uchwytu,
- ostrzegające przed zbyt wysoką temperaturą pożywienia przez co zapewniające bezpieczeństwo dziecku,
- zachęcające do podejmowania pierwszych prób samodzielnego jedzenia.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary produktu: 12cm
Nr katalogowy: S-360

Zabawki - Numer handlowy: 63087

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsze sztućce dla malucha S-360?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsze sztućce dla malucha S-360 możesz kupić za 15.00 zł. Cena Pierwsze sztućce dla malucha S-360 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 15.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsze sztućce dla malucha S-360?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsze sztućce dla malucha S-360 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsze sztućce dla malucha S-360 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsze sztućce dla malucha S-360?
Idealny, pierwszy zestaw sztućców dla dziecka w pięknych kolorach. Ergonomiczny kształt zachęcający do samodzielnego jedzenia oraz zmiana barwy ostrzegająca przed zbyt wysoką temperaturą pożywienia, to niewątpliwe atuty tego kompletu.
Zabawki - Numer handlowy: 63087Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator