Jeżdżący Ryan KA10547 - Opis produktu

Jeżdżący Ryan to sympatyczna zebra. Wprawiony rączką dziecka w ruch, jeździ grzechocząc koralikami znajdującymi się w jego dużych kółeczkach. W jego brzuszku w trakcie zabawy skaczą kolorowe koraliki i obraca się kwiatek z lusterkiem. Posiada pluszową główkę i pluszowy piszczący ogonek.
W początkowym okresie dziecko poznaje strukturę, kształty i kolory, następnie uczy się chwytania. Zdobywa dodatkowe umiejętności takie jak: puszczanie zabawki po podłodze, a także wskazywanie i nazywanie rysów twarzy (oczy, uszy).K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 7x19x15,5cm
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10547

Zabawki - Numer handlowy: 46024


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jeżdżący Ryan KA10547?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jeżdżący Ryan KA10547 możesz kupić za 33.00 zł. Cena Jeżdżący Ryan KA10547 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 33.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jeżdżący Ryan KA10547?
Najniższy koszt przesyłki dla Jeżdżący Ryan KA10547 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jeżdżący Ryan KA10547 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jeżdżący Ryan KA10547?
Jeżdżący Ryan to sympatyczna zebra. Wprawiony rączką dziecka w ruch, jeździ grzechocząc koralikami znajdującymi się w jego dużych kółeczkach. W jego brzuszku w trakcie zabawy skaczą kolorowe koraliki i obraca się kwiatek z lusterkiem. Posiada pluszową główkę i pluszowy piszczący ogonek.
Zabawki - Numer handlowy: 46024Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator