Zestaw do kąpieli piramidka - sitka KIT23011 - Opis produktu

Zestaw do kąpieli piramidka - sitka firmy K's Kids to kolorowa zabawka do wody. Tryskająca wodą piramidka w kształcie kwiatka z pewnością umili kąpiel każdego maluszka. Możesz użyć płatków kwiatka, aby nabrać wodę i stworzyć mały prysznic lub robić nimi babki z piasku na plaży. Po kąpieli można zabrać zabawkę ze sobą i układać płatki w piękną, kolorową wieżę! Poznaj nazwy przedmiotów i kształtów dzięki ciekawym grafikom na pojemnikach, naucz się kolorów i wielkości.

Propozycje zabaw od 6 do 18 miesiąca życia:
- Stymulacja zmysłów - dotyk i czucie. Zachęć dzieci do dotykania i odczuwania tekstur. Aktywność - zmysły, motoryka mała.
- Trening motoryki małej - chwytanie. Zachęć dziecko do chwytania uchwytów prawą i lewą ręką. Aktywność -  zmysły, motoryka mała, motoryka duża.
- Trening koordynacji wzrokowo-ruchowej - układanie kubeczków. Zachęć dziecko do trzymania lewą ręką jednego pojemniczka, jak filiżanki i ustawiania drugiego na górze prawą ręką i odwrotnie. Aktywność -  zmysły, motoryka mała, motoryka duża, emocje.
- Oglądanie cieknącej wody - Świetnie nadaje się do zabawy w wannie i na plaży. Wlej wodę do filiżanek i obserwuj, jak woda wypływa z małych otworów. Świetnie nadaje się do zabawy w wannie lub na plaży. Aktywność -  zmysły, motoryka mała, motoryka duża, umiejętności logiczne.

Propozycje zabaw od 12 do 24 miesiąca życia:
- Koordynacja wzrokowo-ruchowa - układanie w stosy. Ułóż kubki jeden na drugim, zaczynając od największego na dole. Aktywność -  zmysły, motoryka mała, motoryka duża, umiejętności artystyczne.
- Koordynacja wzrokowo-ruchowa - zagnieżdżanie. Ułóż miseczki jedna w drugiej, zaczynając od największej. Aktywność -  zmysły, motoryka mała, motoryka duża, umiejętności artystyczne.
- Trening kreatywności - budowanie zamków z piasku. Kubki można wykorzystać jako formy do budowy zamków z piasku na plaży. Aktywność -  zmysły, motoryka mała, motoryka duża, umiejętności artystyczne, emocje, poczucie własnej warości.
- Trening poznawczy - nauka nazw kształtów i przedmiotów. Naucz dzieci nazw różnych kształtów i przedmiotów, używając grafik na miseczkach. Aktywność - umiejętności logiczne.
- Trening poznawczy - nauka kolorów. Naucz dzieci różnych kolorów, używając różnokolorowych pojemników. Aktywność - umiejętności logiczne.
- Trening poznawczy - poznanie wielkości. Użyj kubków o różnych rozmiarach, aby nauczyć dzieci rozróżniania wielości dużych i małych. Aktywność - umiejętności logiczne.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: ok.12x10,5x8,8cm
Produkt dla dzieci od6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KIT23011

Zabawki - Numer handlowy: 46137

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator