Popboblocs - Dinozaur zielony KA10696 - Opis produktu

Dinozaur zielony Tyrannosaurus wykonany jest z delikatnych gumowych części, które są idealne dla maluchów. Dzieci uwielbiają dinozaury! Bedą miały wspaniałą zabawę budując i rozkładając części składowe zwierzaków. Gdy wymieszają głowy i ogony, będą tworzyć nowe gatunki, kształtując nieskończoną i twórczą wyobraźnię.
Zestaw jest kompatybilny ze wszystkimi zestawami zabawek z kolekcji Popbo Blocs. Dostępnych jest 5 wzorów dinozaurów, sprzedawanych oddzielnie.
W początkowym okresie dziecko poznaje strukturę, kształty i kolory, następnie uczy się chwytania poszczególnych elementów i składania ich w całość. Poznaje nazwy zwierząt, kolory, kształty, zdobywa dodatkowe umiejętności takie jak: rozpoznawanie części ciała, a także wskazywanie i nazywanie szczegółów twarzy na figurkach (oczy, uszy, nos i usta). Może zamieniać miejscami klocki sprawdzając co powstanie i ucząc się prawidłowo łączyć postaci i kolory. Klockami można bawić się również w wodzie, uprzyjemniając czas kąpieli.
Klocki z serii Popbo Blocks pasują do siebie. Posiadając więcej elementów z serii Popbo Blocks można budować wysokie wieże. Można również urządzać wyścigi samochodów i bawić się w opowiadanie historyjek oraz odgrywać je. To dodatkowe, ograniczone jedynie wyobraźnią dziecka, fantastyczne możliwości zabawy.

Popbo Blocs to miękkie, plastikowe klocki w nasyconych kolorach o ciekawych wzorach przeznaczone specjalnie dla niemowląt. Zestawy są kompatybilne ze sobą, można je dowolnie łączyć. Seria składa się z klocków, z których można budować m.in.: zwierzęta, pojazdy, figurki i wiele innych. Unikalny system łączenia kocków Popbo ułatwia dzieciom zabawę w ich łączenie i rozdzielanie oraz jest doskonałym narzędziem szkoleniowym rozwijającym ich zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pobudzanie kreatywności. Popbo Blocs to najlepsze miękkie klocki dla najmłodszych!
Klocki Popbo Blocs zostały uznane Zabawką Roku 2013 w rankingu zabawek przeprowadzonych przez serwis Zabawkowicz.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: 6,5x8,5x6,5cm,
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10696

Zabawki - Numer handlowy: 46102/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Popboblocs - Dinozaur zielony KA10696?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Popboblocs - Dinozaur zielony KA10696 możesz kupić za 20.00 zł. Cena Popboblocs - Dinozaur zielony KA10696 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 20.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Popboblocs - Dinozaur zielony KA10696?
Najniższy koszt przesyłki dla Popboblocs - Dinozaur zielony KA10696 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Popboblocs - Dinozaur zielony KA10696 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Popboblocs - Dinozaur zielony KA10696?
Dinozaur zielony wykonany jest z delikatnych gumowych części, które są idealne dla małych dzieci. One uwielbiają dinozaury! Dziecko będzie się wspaniale bawiło budując i rozkładając zwierzaki, nauczy się rozpoznawać głowy, ogony i części ciała zwierząt oraz bawić się w odgrywanie ról.
Zabawki - Numer handlowy: 46102/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator