Zestaw do kąpieli - rybki KIT23010 - Opis produktu

Zestaw do kąpieli - rybki to komplet, który uprzyjemni czas w kąpieli typu 3w1. Najmniejsza rybka pełni funkcję pistoletu na wodę, średnia otwiera się, aby złapać najmniejszą, a największa posiada uchwyt, dzięki czemu może złapać je wszystkie! Pogoń za rybkami daje mnóstwo zabawy i emocji podczas kąpieli.

Propozycje zabaw od 3 do 36 miesiąca życia:
- Obserwowanie cieknącej wody - w wannie i na plaży. Napełnij rybę wodą i obserwuj, jak woda wypływa z małych otworów. Świetnie nadaje się do zabawy w wannie lub na plaży. Aktywność - zmysły, motoryka mała, motoryka duża.
- Doświadczenie wizualne - tryskająca woda. Naciśnij płetwę fioletowej ryby i zobacz, jak woda wypływa z jej pyska! Aktywność - zmysły, motoryka mała, emocje, poczucie własnej wartości.
- Trening motoryki małej - chwytanie. Zachęć dziecko do chwytania zabawki zarówno prawą, jak i lewą ręką. Aktywność - zmysły, motoryka mała.
- Trening koordynacji wzrokowo-ruchowej - składanie rybek. Umieść jedną rybę w drugiej. Włóż małą rybę do środka średniej, a średnią do dużej. Aktywność - zmysły, motoryka mała, motoryka duża, umiejętności logiczne.
- Trening poznawczy - nauka kolorów. Naucz dziecko różnych kolorów. Aktywność - umiejętności logiczne.
- Trening poznawczy - poznanie wielkości. Użyj ryb różnych rozmiarów, aby nauczyć dzieci rozróżniać wielkość. Aktywność - umiejętności logiczne.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: ok.8x8x11cm.
Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KIT23010

Zabawki - Numer handlowy: 46138

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zestaw do kąpieli - rybki KIT23010?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zestaw do kąpieli - rybki KIT23010 możesz kupić za 23.00 zł. Cena Zestaw do kąpieli - rybki KIT23010 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zestaw do kąpieli - rybki KIT23010?
Najniższy koszt przesyłki dla Zestaw do kąpieli - rybki KIT23010 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zestaw do kąpieli - rybki KIT23010 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zestaw do kąpieli - rybki KIT23010?
Zestaw zabawek do kąpieli 3w1 - najmniejsza rybka to pistolet na wodę, środkowa rybka otwiera się, aby ją złapać, a największa posiada uchwyt, dzięki czemu może złapać je wszystkie! Pogoń za rybkami daje mnóstwo zabawy i emocji podczas kąpieli.
Zabawki - Numer handlowy: 46138Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator