Mój telefon smartfon S-80091 - Opis produktu

Mój telefon to propozycja zabawki dla dzieci, które uwielbiają bawić się telefonem. Zachęca do naśladowania dorosłych i prowadzenia rozmów ze swojego własnego smartfonu.
Kolorowe, duże przyciski o zróżnicowanych wzorach i kolorach stymulują zmysł wzroku i dotyku. Po ich przyciśnięciu maluch usłyszy niezwykłe dźwięki i zabawne frazy. Nagranych jest 7 różnych dźwięków i wiadomości. Telefon pozwoli odkryć związki przyczynowo-skutkowe. Zaproponuj dziecku zabawę: zadzwoń do dziecka z jego telefonu i pokaż jak rozmawiać oraz przyciskać guziki, aby usłyszeć odpowiedź. Zdecydowane kolory o dużym kontraście oraz ciekawe wzory skupiają wzrok, a barwne koraliki zabawnie grzechoczą przy poruszaniu zabawką.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: 8x13x4cm
Nr katalogowy: S-80091

Zabawki - Numer handlowy: 63093

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator