Magic Jinn Przedmioty DD60808 - Opis produktu

Magic Jinn to rewelacyjna zabawka interaktywna, która zachęci Twoje dziecko rozwijania wyobraźni i ćwiczenia pamięci! Najnowsza propozycja zabawki odgaduje przedmioty i zmieniła nie tylko swój kolor, ale również kształt. Dzięki ruchomym łapkom i nóżkom można go teraz ustawiać w różnych pozycjach.

Magic Jinn potrafi czytać w Twoich myślach!

Zabawa polega na tym, żeby pomyśleć o jakimś przedmiocie w domu, który możesz schować w rękach za plecami, a następnie nacisnąć nosek Jinna. Zabawka przywita się i będzie zadawać Ci pytania dotyczące przedmiotu, który ukryłeś. Twoim zadaniem jest odpowiadać zgodnie z prawdą i swoją wiedzą na pytania Jina:
 

ok, tak, nie, nie wiem, to zależy, powtórz, wróć

Jeśli się pomylisz - nie martw się - wystarczy, że powiesz słowo "wróć", a Jinn powróci do poprzedniego pytania.
W zależności od tego jak trudną do odgadnięcia rzecz schowałeś, Jinn będzie zadawał mniej lub więcej pytań, aż do momentu, w którym odgadnie przedmiot znajdujący się za Twoimi plecami. Magic Jinn zna setki przedmiotów z domu, nawet te z wyposażenia kuchni czy łazienki. Stawiaj mu kolejne wyzwania, chowając lub wymyślając odpowiedniej wielkości przedmiot, do odgadnięcia.
 
Jeśli będziesz do niego sprytniejszy i Jinn nie będzie znał odpowiedzi - wygrasz!
Zabawka jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu można ją łatwo zapakować i zabrać ze sobą oraz bawić się z koleżankami i kolegami w dowolnym miejscu. Dodatkowym atutem są świecące oczy, które nadają zabawce magiczny wygląd.

W ten sposób, niepostrzeżenie w czasie zabawy, dziecko zdobędzie nowe umiejętności:
- pozna przedmioty znajdujące się w domu oraz to do czego służą,
- nauczy się wyszukiwać potrzebne informacje w książkach, gazetach, programach telewizyjnych lub internecie, aby móc odpowiadać prawidłowo na pytania,
- będzie się chętniej bawić w grupie, wspólne wyszukiwanie najtrudniejszego do odgadnięcia przedmiotu i odpowiedzi na pytania Jinna integrują dzieci,
- nauczy się ładnych i zrozumiałych dla innych wypowiedzi,
- będzie dobrze się komunikować
 
z innymi uczestnikami zabawy oraz wymieniać informacje, a to wymaga kultury i cierpliwości w oczekiwaniu na czas swojej wypowiedzi,
- wspomaga rozwinięcie umiejętności koncentracji na wykonywanym zadaniu,
- rozwija wyobraźnię,
- ćwiczy pamięć.

Wszystkie te umiejętności będą przydatne dla dzieci już w przedszkolu, jak również tym, które rozpoczęły edukację wczesnoszkolną. Niemniej jednak tematyka jest tak rozległa, że i starsze dzieci będą mogły się wykazać swoją wiedzą.

Efektowne opakowanie, światło, samodzielna, interaktywna zabawa z Jinnem, a tym samym pogłębienie wiedzy i nabycie lub ćwiczenie nowych umiejętności, a także zachęcenie poprzez wspólną zabawę do integracji z dziećmi - wszystko to sprawia, że Magic Jinn będzie idealnym prezentem dla każdego dziecka!

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 5 lat.
Zabawka wymaga baterii 3 sztuki 1,5V AAA, załączono baterie testowe, których wymiana może być niezbędna.
Wymiary opakowania: 24x20x10cm, wysokość zabawki ok.14 cm.
Numer katalogowy: DD60808
Zabawki - Numer handlowy: 88053

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Magic Jinn Przedmioty DD60808?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Magic Jinn Przedmioty DD60808 możesz kupić za 99.00 zł. Cena Magic Jinn Przedmioty DD60808 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Magic Jinn Przedmioty DD60808?
Najniższy koszt przesyłki dla Magic Jinn Przedmioty DD60808 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Magic Jinn Przedmioty DD60808 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Magic Jinn Przedmioty DD60808?
Magic Jinn potrafi czytać w Twoich myślach! To rewelacyjna zabawka interaktywna. Pomyśl o przedmiocie znajdującym się w domu, a on odgadnie jaką rzecz masz na myśli. Jinn zna setki przediodów domowych - czy uda Ci się z nim wygrać i znaleźć takie, jakiego on nie zna?
Zabawki - Numer handlowy: 88053Opinie klientów

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Polecam już dla 4 latka, ma satysfakcję ze udłąo mi się złapać Jina na tym że nie zna przedmiotu który wymyślił. Świetny produkt!

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Mieliśmy już poprzednie wersje i dokupiliśmy jeszcze tę odgadujacą przedmioty. łatwiej jest ją złapać na tym że czegoś nie odgadnie i zwycięża dziecko, czym wprawiła w euforię naszego 6 latka. Chyba najfajniejszy jest ten model dla jeszcze młodszych dizeci. Ten zółty wg mnie jest super jużdla dzieci od 3 lat, a ten z z państwami to raczej dla starszych, bo mój synek mniej sie nim bawi, chyba dlatego że za malo jeszcze zna państw. Ale nie ma tego złego, bo dzieki temu teraz juz poznal ich wiecej i odkryl ze globus to fajna sprawa.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator