SillySam Klepsydra DD67114 - Opis produktu

Klepsydra z serii Silly Sam to zabawka interaktywna, która uczy i bawi w języku polskim. Seria zabawek Silly Sam zachęca dzieci do dbania o dom i siebie oraz pomaga w oswojeniu swoich lęków przed ciemnością.
Klepsydra Silly Sam działa w 4 trybach zabawy, które pomogą w podjęciu czasowego wyzwania:
1. tryb umyj zęby - naciśnij przycisk z buzią i szczoteczką i myj zęby w ciągu 2 minut przy dźwiękach motywującej piosenki,
2. tryb zjedz cały posiłek - naciśnij przycisk ze sztućcami i zjedz cały posiłek w wybranym przez siebie czasie przy dźwiękach motywującej piosenki,
3. tryb wybierz jedno z pięciu zadań - naciśnij przycisk z zegarem, aby usłyszeć 5 dodatkowych zadań, na któych wykonanie masz określony czas,
4. tryb wymyśl własne zadanie - naciśnij przycisk ze znakiem zapytania, wymyśl samodzielnie dowolne zadanie i wybierz czas na jego wykonanie.
Zamień codzienne obowiązki w prawdziwą przyjemność, a żeby nie było tak poważnie. Pamiętaj: ta zbzikowana klepsydra zacznie odliczać czas dopiero, gdy postawisz ją na głowie!

Funkcje zabawki:
- wspomaga rozwój poczucia rytmu,
- rozwija koordynację wzrokowo-ruchową,
- wspomaga funkcje motoryczne u dziecka,
- motywuje dziecko do siągania postawionych celów.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 2 lat.
Zabawka wymaga 2 baterii AAA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 20x20x12cm
Wymiary zabawki: 17,5x10cm
Numer katalogowy: DD67114
Zabawki - Numer handlowy: 88105

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje SillySam Klepsydra DD67114?
Aktualnie w najniższej cenie produkt SillySam Klepsydra DD67114 możesz kupić za 65.00 zł. Cena SillySam Klepsydra DD67114 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka SillySam Klepsydra DD67114?
Najniższy koszt przesyłki dla SillySam Klepsydra DD67114 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt SillySam Klepsydra DD67114 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać SillySam Klepsydra DD67114?
Klepsydra z serii Silly Sam to zabawka interaktywna, która uczy i bawi w języku polskim. Pomaga podjąć wyzwania. Seria zabawek Silly Sam zachęca dzieci do dbania o dom i siebie. Klepsydra ma 4 tryby zabawy.
Zabawki - Numer handlowy: 88105Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator