Wędrujący dino niebieski DD42207 OU - Opis produktu

Wędrujący dino niebieski porusza się tanecznym krokiem do przodu i do tyłu, wygrywając zabawne melodie oraz zabawne dźwięki. Obsługa jest prosta - wystarczy naciśnąć przycisk na tułowiu, aby uruchomić muzykę i światełko. Wędrujący dinozaur jest świetną propozycją prezentu w szczególności dla raczkującego maluszka, gdyż zapewnia świetną zabawę na długi czas.

Funkcje zabawki:
- wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową,
- zwiększa motorykę,
- pomaga w poznawaniu świata,
- wspomaga koncentrację.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA 1.5VR03 (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 25x23x16cm.
Wymiary produktu ok.19x21cm.
Numer katalogowy: DD42207
Zabawki - Numer handlowy: 88069

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Wędrujący dino niebieski DD42207 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Wędrujący dino niebieski DD42207 OU możesz kupić za 38.00 zł. Cena Wędrujący dino niebieski DD42207 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 38.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Wędrujący dino niebieski DD42207 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Wędrujący dino niebieski DD42207 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Wędrujący dino niebieski DD42207 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Wędrujący dino niebieski DD42207 OU?
Wędrujący dino niebieski porusza się tanecznym krokiem do przodu i do tyłu, wygrywając zabawne melodie oraz dźwięki, a świecący przycisk przyciąga wzrok. Wędrujący dinozaur jest świetną propozycją prezentu w szczególności dla raczkującego maluszka.
Zabawki - Numer handlowy: 88069Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator