Lajkonik Tony KA10655 - Opis produktu

Lajkonik Tony posiada wiele interesujących elementów do zabawy: różne tekstury, grzechotkę, szeleszczące elementy, gryzaczek, efekty dźwiękowe i wiele więcej.
Poklep głowę Tony'ego aby aktywować dźwięki. Zapnij konika Tony wokół pasa Twojego malucha. Kiedy dziecko z nim skacze, czuje się jakby jechało na prawdziwym kucyku! Jego ruchy aktywują zabawne efekty dźwiękowe, a to zachęca je, aby skakać i poruszać się jeszcze bardziej.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 36x33x16cm.
Produkt dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10655

Zabawki - Numer handlowy: 46045

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Lajkonik Tony KA10655?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Lajkonik Tony KA10655 możesz kupić za 85.00 zł. Cena Lajkonik Tony KA10655 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 85.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Lajkonik Tony KA10655?
Najniższy koszt przesyłki dla Lajkonik Tony KA10655 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Lajkonik Tony KA10655 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Lajkonik Tony KA10655?
Lajkonik Tony posiada wiele interesujących elementów do zabawy: różne tekstury, grzechotkę, szeleszczące elementy, gryzaczek, efekty dźwiękowe i wiele więcej.
Zabawki - Numer handlowy: 46045Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator