Interaktywna kostka Muzyczna Farma KA10603 - Opis produktu

Interaktywna kostka Muzyczna Farma to wspaniała zabawka dla najmłodszych. Dzieci uwielbiają zwierzęta gospodarskie, zwłaszcza dźwięki jakie one wydają!
Kostka posiada wiele interesujących elementów do zabawy. Mimo to jest wystarczająco mała, aby zabrać ją ze sobą wszędzie.
Naciśnij nosek, aby usłyszeć odgłosy zwierzątka. Na kostce znajdują się również: miękka rączka do trzymania, bezpieczne lustereczko, gryzaczek, szeleszczące płatki kwiatów i wiele innych elementów.Propozycje zabaw od 0 do 12 miesiąca życia:
- Naciśnij nosy zwierząt by odtworzyć muzykę i zwierzęce odgłosy. Następnie obserwuj, czy dziecko porusza głową i śledzi spojrzeniem dźwięki. Ta zabawa uczy umiejętności słuchania i uwagi. Aktywność - zmysły, motoryka duża, emocje.
- Kostka jest wykonana z różnych materiałów. Zachęć dziecko, aby dotykało poszczególnych elementów, poczuło różne faktury i żuło gryzak. Aktywność - zmysły, motoryka mała.
- Zabawka posiada wiele interesujących elementów do zabawy. Zachęć dziecko aby chwytało i naciskało różne części prawą i lewą ręką. Aktywność - zmysły, motoryka mała.
- Kostka posiada miękką rączkę ułatwiającą chwytanie. Zachęć dziecko, żeby chwytało za rączkę i huśtało kostką. Aktywność - motoryka duża.
- Naciśnij nosy zwierząt by aktywować muzyczne i zwierzęce dźwięki. Następnie umieść kostkę przed dzieckiem i zachęć do raczkowania w kierunku zabawki. Aktywność - zmysły, motoryka duża, emocje.
- Zachęć dziecko do obserwowania i rozpoznawania jego własnego obrazu w lustrze. Zabawa ta rozwija samoświadomość za pomocą lusterka. Aktywność - zmysły, motoryka duża, poczucie własnej wartości.

Propozycje zabaw od 6 do 18 miesiąca życia:
- Zapytaj dziecko jak brzmią odgłosy poszczególnych zwierzątek. Następnie zachęć je do aktywowania prawidłowego dźwięku na kostce. Aktywność - zmysły, motoryka mała, umiejętności logiczne.
- Zabawka jest miękka i łatwo ją trzymać. Zachęć dziecko, aby rzucało nią jak piłką. Aktywność - motoryka mała, motoryka duża.
- Użyj grafiki zwierząt uczyć dziecko rozpoznawać zwierzęta i ich części ciała. Aktywność - umiejętności logiczne.
- Nazwij części ciała poszczególnych zwierząt (na przykład: nos świnki, lub uszy owieczki) i zachęć dziecko do wskazania ich. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.
- Użyj kolorowych grafik na kostce, wskazując i nazywając odpowiednie barwy, aby nauczyć dziecko kolorów. Aktywność - umiejętności logiczne.
- Nazwij kolor i zachęć dziecko do wskazania go na kostce. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.

Propozycje zabaw od 12 do 24 miesiąca życia:
- Pozwól dziecku rzucić kostką po podłodze. Zachęć dziecko do nazwania zwierzęcia znajdującego się na górze kostki. Aktywność – motoryka duża, umiejętności logiczne, umiejętności językowe, komunikowanie się, poczucie własnej wartości.
- Kostka jest miękka i łatwo ją chwycić. Użyj jej, aby grać z dzieckiem, trenując umiejętność łapania i rzucania. Aktywność – motoryka duża, komunikowanie się, poczucie własnej wartości.
- Naciśnij jeden z nosów zwierząt by aktywować odgłos jaki ono wydaje. Następnie zachęcać dziecko, aby powiedziało, do którego zwierzęcia dźwięk należy. Aktywność – zmysły, umiejętności logiczne, umiejętności językowe, komunikowanie się, poczucie własnej wartości.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 16x16x16cm
Produkt dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: KA10603

Zabawki - Numer handlowy: 46013


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Interaktywna kostka Muzyczna Farma KA10603?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Interaktywna kostka Muzyczna Farma KA10603 możesz kupić za 73.00 zł. Cena Interaktywna kostka Muzyczna Farma KA10603 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 73.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Interaktywna kostka Muzyczna Farma KA10603?
Najniższy koszt przesyłki dla Interaktywna kostka Muzyczna Farma KA10603 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Interaktywna kostka Muzyczna Farma KA10603 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Interaktywna kostka Muzyczna Farma KA10603?
Dzieci uwielbiają zwierzęta gospodarskie, zwłaszcza dźwięki jakie one wydają! Kostka posiada wiele interesujących elementów do zabawy. Mimo to jest wystarczająco mała, aby zabrać ją ze sobą wszędzie. Naciśnij nosek aby usłyszeć odgłosy zwierzątka. Na kostce znajdują się również: miękka rączka do trzymania, bezpieczne lustereczko, gryzaczek, szeleszczące płatki kwiatów i wiele innych elementów.
Zabawki - Numer handlowy: 46013Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator