Moje pierwsze klocki edukacyjne KA10622 - Opis produktu

Dzieci uwielbiają bawić się klockami. Budują i układają je jeden na drugim.
Podczas zabawy zestawem Moje pierwsze klocki edukacyjne można również wiele się nauczyć:
- kształtów, kolorów,
- liczb, liczenia,
- dobierania i budowania długiego pociągu,
- zawodów: Patrick strażakiem, Wayne pilotem, Mimi pielęgniarką, i więcej,
- dopasowywania obiektów pasujących do zawodów, np. wóz strażacki dla strażaka, samolot dla pilota, pogotowie dla pielęgniarki itp.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary 1 klocka: 9x9x9cm.
Produkt dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10622

Zabawki - Numer handlowy: 46031

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator