Popboblocs Farma 2 (krówka, konik, paw) KA10650 - Opis produktu

Farma Popbo ma swoje ulubione zwierzęta! Farma 2 wykonana jest z delikatnych gumowych klocków, które są idealne dla małych dzieci. Dzięki temu, że klocki są miękkie nadają się do zabawy dla dzieci już od 6 miesiąca życia. W zestawie znajdują się 3 zwierzątka: krówka, konik i paw oraz płotek składający się z 4 przęseł w odcieniach koloru brązowego..
W początkowym okresie dziecko poznaje strukturę, kształty i kolory, natępnie uczy się chwytania poszczególnych elementów i składania ich w całość. Poznaje nazwy zwierząt, kolory, zdobywa dodatkowe umiejętności takie jak: rozpoznawanie części ciała zwierzątka, a także wskazywanie i nazywanie szczegółów twarzy na figurkach (oczy, uszy, nos i usta). Może zamieniać miejscami klocki sprawdzając co powstanie i ucząc się prawidłowo łączyć postaci i kolory. Klockami można bawić się również w wodzie, uprzyjemniając czas kąpieli.
Dostępne są również inne 2 wzory: Farma 1 i Farma 2 z różnymi zwierzątkami. Bądź kreatywny i zbuduj hybrydę używając różnych części.
Posiadając więcej elementów z serii Popbo Blocks można układać jeżdżące"pociągi" o różnych kolorach i kształtach lub budować wysokie wieże. Można również urządzać wyścigi samochodów i bawić się w opowiadanie historyjek oraz odgrywać je. To dodatkowe, ograniczone jedynie wyobraźnią dziecka, fantastyczne możliwości zabawy.

Popbo Blocs to miękkie, plastikowe klocki w nasyconych kolorach o ciekawych wzorach przeznaczone specjalnie dla niemowląt. Zestawy są kompatybilne ze sobą, można je dowolnie łączyć. Seria składa się z klocków, z których można budować m.in.: zwierzęta, pojazdy, figurki i wiele innych. Unikalny system łączenia kocków Popbo ułatwia dzieciom zabawę w ich łączenie i rozdzielanie oraz jest doskonałym narzędziem szkoleniowym rozwijającym ich zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pobudzanie kreatywności. Popbo Blocs to najlepsze miękkie klocki dla najmłodszych!
Klocki Popbo Blocs zostały uznane Zabawką Roku 2013 w rankingu zabawek przeprowadzonych przez serwis Zabawkowicz.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki:
krówka: 4,5x8,5x8cm
konik: 4,5x9x10cm
paw: 4,5x 6 x7,5 cm
ogrodzenie: 6x6x2cm

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10650

Zabawki - Numer handlowy: 46008


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Popboblocs Farma 2 (krówka, konik, paw) KA10650?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Popboblocs Farma 2 (krówka, konik, paw) KA10650 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Popboblocs Farma 2 (krówka, konik, paw) KA10650 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Popboblocs Farma 2 (krówka, konik, paw) KA10650?
Najniższy koszt przesyłki dla Popboblocs Farma 2 (krówka, konik, paw) KA10650 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Popboblocs Farma 2 (krówka, konik, paw) KA10650 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Popboblocs Farma 2 (krówka, konik, paw) KA10650?
Farma Popbo ma swoje ulubione zwierzęta! Farma 2 (krówka, konik, paw) wykonana jest z delikatnych gumowych klocków, które są idealne dla małych dzieci. Zestawy są kompatybilne ze sobą, można je dowolnie łączyć.
Zabawki - Numer handlowy: 46008Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Rewelacyjne miękkie klocki!!! proste w składaniu nawet dla mojego 5-miesięcznego synka,a co najlepsze sprawdzają się nawet jako gryzaki :) łatwo je umyć. Polecam klocki z tej serii. Obsługa sklepu pierwsza klasa, dostawa bardzo szybko - na następny dzień. przesyłka była za pobraniem. Plus dla sklepu ze ma towar, w innym sklepie czekałam na wysyłkę 2 tygodnie.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator