Pluszowa grzechotka Patrick KA10162 - Opis produktu

Pluszowa grzechotka Patrick - czerwony piesek to największy przyjaciel malucha, który czeka i jest gotowy do zabawy!
Potrząśnij nim, a usłyszysz grzechoczący dźwięk koralików w środku. Zabawka jest mięciutka i bezpieczna. Nie ma obawy, że dziecko się uderzy i zrobi sobie krzywdę. Wspaniała zabawka zarówno w podroży, jak i w domu.
Wysokiej jakości materiały są delikatne i miękkie. Wyraziste i kontrastujące kolory stymulują zmysł wzroku i zachęcają maluszka do zabawy oraz odkrywania zróżnicowanych powierzchni materiałów poprzez zmysł dotyku.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki z zawieszką: ok.8x11,5x8cm.
Produkt dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: KA10162

Zabawki - Numer handlowy: 46088

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pluszowa grzechotka Patrick KA10162?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pluszowa grzechotka Patrick KA10162 możesz kupić za 20.00 zł. Cena Pluszowa grzechotka Patrick KA10162 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 20.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pluszowa grzechotka Patrick KA10162?
Najniższy koszt przesyłki dla Pluszowa grzechotka Patrick KA10162 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pluszowa grzechotka Patrick KA10162 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pluszowa grzechotka Patrick KA10162?
Pluszowa grzechotka Patrick - czerwony piesek to największy przyjaciel malucha, który czeka i jest gotowy do zabawy! Potrząśnij nim, a usłyszysz grzechoczący dźwięk koralików w środku. Zabawka jest mięciutka i bezpieczna.
Zabawki - Numer handlowy: 46088Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator