Popboblocs - Zbuduj sam Miasto KA10750 - Opis produktu

Zestaw Popboblocs - Zbuduj sam Miasto wykonany jest z wysokiej jakości plastikowych klocków, które pasują do miękkich klocków z tej serii. W komplecie znajduje się 50 elementów w różnych kształtach, miękki samochodzik-autobus szkolny oraz dodatkowe karty, które mogą posłużyć jako tło do zabawy. Samochodzik ma miękkie, gumowe kółka idealne do puszczania autka po gładkiej powierzchni, bez obawy jej zarysowania. Dziecko będzie się wspaniale bawiło budując swój miejski świat, wyimaginowane budowle i stworzenia, może także odgrywać role i tworzyć różne historie rozwijając wyobraźnię. Zestaw jest kompatybilny ze wszystkimi zestawami zabawek z kolekcji Popbo Blocs.
W początkowym okresie dziecko poznaje strukturę, kształty i kolory, następnie uczy się chwytania poszczególnych elementów i składania ich w całość. Poznaje kolory, sortuje wg wzoru, zdobywa dodatkowe umiejętności takie jak: rozpoznawanie części ciała, a także wskazywanie i nazywanie szczegółów twarzy na figurkach (oczy, uszy, nos i usta). Może zamieniać miejscami klocki sprawdzając co powstanie i ucząc się prawidłowo łączyć postaci i kolory. Klockami można bawić się również w wodzie, uprzyjemniając czas kąpieli.
Klocki z serii Popbo Blocks pasują do siebie. Posiadając więcej elementów z serii Popbo Blocks można budować wysokie wieże. Można również urządzać wyścigi samochodów i bawić się w opowiadanie historyjek oraz odgrywać je. To dodatkowe, ograniczone jedynie wyobraźnią dziecka, fantastyczne możliwości zabawy.

Popbo Blocs to miękkie, plastikowe klocki w nasyconych kolorach o ciekawych wzorach przeznaczone specjalnie dla niemowląt. Zestawy są kompatybilne ze sobą, można je dowolnie łączyć. Seria składa się z klocków, z których można budować m.in.: zwierzęta, pojazdy, figurki i wiele innych. Unikalny system łączenia kocków Popbo ułatwia dzieciom zabawę w ich łączenie i rozdzielanie oraz jest doskonałym narzędziem szkoleniowym rozwijającym ich zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz pobudzanie kreatywności. Popbo Blocs to najlepsze miękkie klocki dla najmłodszych!
Klocki Popbo Blocs zostały uznane Zabawką Roku 2013 w rankingu zabawek przeprowadzonych przez serwis Zabawkowicz.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary autka: 7,5x 10x12cm
Produkt dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10750

Zabawki - Numer handlowy: 46122

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Popboblocs - Zbuduj sam Miasto KA10750?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Popboblocs - Zbuduj sam Miasto KA10750 możesz kupić za 109.00 zł. Cena Popboblocs - Zbuduj sam Miasto KA10750 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 109.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Popboblocs - Zbuduj sam Miasto KA10750?
Najniższy koszt przesyłki dla Popboblocs - Zbuduj sam Miasto KA10750 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Popboblocs - Zbuduj sam Miasto KA10750 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Popboblocs - Zbuduj sam Miasto KA10750?
Popboblocs - Zbuduj sam Miasto wykonany jest z wysokiej jakości plastikowych klocków, które pasują do miękkich klocków z tej serii. W komplecie znajduje się 50 elementów w różnych kształtach, miękki samochodzik-autobus szkolny oraz dodatkowe karty, które mogą posłużyć jako tło do zabawy.
Zabawki - Numer handlowy: 46122



Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator