Klocki połącz i słuchaj zwierzęta KA10755 - Opis produktu

Klocki połącz i słuchaj zwierzęta to interaktywne, miękkie, materiałowe klocki dla najmłodszych. Dopasuj odpowiednio rysunki z dwoma częściami i po słuchaj realistycznego dźwięku wydawanego przez 4 różne zwierzątka. Kaczka kwacze, kot miauczy, pies szczeka i owieczka robi zabawne "meee". Kolorowe klocki składają się z 6 stron, więc dzieci nauczą się rozpoznawać 4 różne zwierzęta i poznają cyferki od 1 do 4.Propozycje zabaw od 12 do 24 miesiąca życia:
- Użyj klocków do rozwoju aktywności i precyzji. Ponieważ klocki są miękkie i łatwe do trzymania, zachęć dziecko do rzucania i łapania. Aktywność - zmysły, motoryka duża.
- Zachęć dziecko do ustawiania wieży z klocków. Czynność ta wymaga precyzji, cierpliwości i zapoznaję z pojęciem równowagi. Aktywność - motoryka duża, poczucie własnej wartości.
- Wykorzystaj obrazki na klockach. Gdy zostaną połączone prawidłowo, powstanie kompletny obrazek zwierzatka, a dziecko zostanie nagrodzone realistycznym dźwiękiem zwierzęcia. Aktywność - zmysły, motoryka duża, umiejętności logiczne.
- Wykorzystaj klocki do nauki kolorów z wykorzystaniem poszczególnych boków (pomarańczowy, żółty, różowy, zielony, fioletowy, niebieski). Aktywność - umiejętności logiczne.
- Nazwij barwę i zachęć dziecko do jej wskazania na stronie. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.

Propozycje zabaw od 24 do 36 miesiąca życia:
- Dopasuj klocki poprawnie, aby nauczyć dziecko nazw różnych zwierząt. Aktywność – umiejętności logiczne, umiejętności jezykowe.
- Użyj ponumerowanych klocków, aby nauczyć swoje dziecko liczenia. Aktywność – umiejętności logiczne.
- Powiedz nazwę zwierzęcia i poproś dziecko, aby poprawnie dopasowało klocki. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne, umiejętności językowe.
- Dopasuj klocki, aby stworzyć dźwięki różnych zwierząt. Następnie poproś dziecko o podanie nazwy zwierzątka. W ten sposób nauczy się rozpoznawać różne rodzaje dźwięków i dopasowywać do odbowiednich zwierzątek. Aktywność – zmysły, umiejętności logiczne, umiejętności językowe.
- Użyj klocków do rzucania do siebie nawzajem. W ten sposób ćwiczycie koordynację oko-ręka. Aktywność - zmysły, motoryka duża.

K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary klocka: 9,5x9,5x9,5cm
Produkt dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10755

Zabawki - Numer handlowy: 46128


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Klocki połącz i słuchaj zwierzęta KA10755?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Klocki połącz i słuchaj zwierzęta KA10755 możesz kupić za 69.00 zł. Cena Klocki połącz i słuchaj zwierzęta KA10755 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 69.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Klocki połącz i słuchaj zwierzęta KA10755?
Najniższy koszt przesyłki dla Klocki połącz i słuchaj zwierzęta KA10755 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Klocki połącz i słuchaj zwierzęta KA10755 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Klocki połącz i słuchaj zwierzęta KA10755?
Klocki połącz i słuchaj zwierzęta to interaktywne, miękkie, materiałowe klocki. Dopasuj odpowiednio rysunki z dwoma częściami i po słuchaj realistycznego dźwięku wydawanego przez 4 różne zwierzątka. Kaczka kwacze, kot miauczy, pies szczeka i owieczka robi zabawne "meee". Kolorowe klocki składają się z 6 stron, więc dzieci nauczą się rozpoznawać 4 różne zwierzęta i poznają cyferki od 1 do 4.
Zabawki - Numer handlowy: 46128Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator