Telefon interaktywny - Wayne KA10300 - Opis produktu

Telefon interaktywny - Wayne z funkcją nagrywania. Dzieci już zawsze będą mogły usłyszeć głos swoich bliskich lub ulubione piosenki.
Posiada wiele funkcji do odkrycia, takich jak np. melodyjki, dźwiękową klawiaturę, nagrywanie głosu.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 11x16x4cm
Produkt wymaga 2 baterii AAA (nie załaczone).
Produkt dla dzieci od 9 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10300

Zabawki - Numer handlowy: 46059

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Telefon interaktywny - Wayne KA10300?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Telefon interaktywny - Wayne KA10300 możesz kupić za 43.00 zł. Cena Telefon interaktywny - Wayne KA10300 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 43.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Telefon interaktywny - Wayne KA10300?
Najniższy koszt przesyłki dla Telefon interaktywny - Wayne KA10300 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Telefon interaktywny - Wayne KA10300 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Telefon interaktywny - Wayne KA10300?
Telefon interaktywny z funkcją nagrywania. Dzieci już zawsze będą mogły usłyszeć głos swoich bliskich lub ulubione piosenki. Posiada wiele funkcji do odkrycia, takich jak np. melodyjki, dźwiękową klawiaturę, nagrywanie głosu.
Zabawki - Numer handlowy: 46059Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator