Pierwsi przyjaciele - Mebelki dla Toli 89993 OU - Opis produktu


Inspirujący zestaw mebelki dla Toli pozwoli na rozbudowę domku rodzinnego. W komplecie znajduje się stolik z namalowanymi talerzami, fotelik-krzesełko w kolorze niebieskim oraz figurka Toli. To świetne elementy mające wpływ na pobudzenie wyobraźni dziecka i zabawę w odgrywanie ról. Tą figurką można się bawić nie tylko na domku, ale i w wielu innych sytuacjach - wszystko zależy od przygód, które wymyślicie. Łatwe do postawienia w różnych pozycjach.

Wspaniały dodatek do kolekcji!
Sympatyczna figurka Toli ma ruchomy kucyk, który terkocze przy przekręcaniu.
Posiada ruchome elementy: głowa, ręce i nogi oraz piszczek na brzuszku.
Wydaje terkoczący dźwięk.
W komplecie stolik i fotelik.
Bezpieczne podczas ząbkowania.
Stoją samodzielnie.
Łatwe do utrzymania w czystości.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- rozpoznawania dźwięków,
- dotykania i chwytania.

Witamy w świecie TOLO TOYS - zabawek najwyższej jakości, której potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie produkty projektowane są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo w oparciu o wszelkie światowe normy. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości surowce, a rygorystycznie przestrzegane kontrole na każdym etapie produkcji dają gwarancję bezpieczeństwa i tego samego poziomu wykonania wszystkich zabawek. Firma TOLO TOYS dokłada wszelkich starań, aby zabawki jak najlepiej stymulowały i pobudzały rozwój małego dziecko podczas pasjonującej, beztroskiej zabawy.

Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.
Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość opakowania: ok. 16x10x15cm (dł./szer./wys.), stolik: ok. 6x5x6,5x4cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1 roku życia.

Nr katalogowy: 89992

Zabawki - Numer handlowy: 21393

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pierwsi przyjaciele - Mebelki dla Toli 89993 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pierwsi przyjaciele - Mebelki dla Toli 89993 OU możesz kupić za 29.00 zł. Cena Pierwsi przyjaciele - Mebelki dla Toli 89993 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pierwsi przyjaciele - Mebelki dla Toli 89993 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pierwsi przyjaciele - Mebelki dla Toli 89993 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pierwsi przyjaciele - Mebelki dla Toli 89993 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pierwsi przyjaciele - Mebelki dla Toli 89993 OU?
Inspirujący zestaw mebelki dla Toli pozwoli na rozbudowę domku rodzinnego. W komplecie znajduje się stolik z namalowanymi talerzami, fotelik-krzesełko oraz figurka Toli.
Zabawki - Numer handlowy: 21393Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator