Kostka Patrick i przyjaciele KA10636 - Opis produktu

Kostka Patrick i przyjaciele to ekscytująca pierwsza zabawka dla najmłodszych. Miękka i bezpieczna z wieloma atrakcjami do odkrycia. Posiada wiele interesujących elementów do zabawy, wspomaga naukę chwytania i manipulacji. Jest kolorowa, posiada różne wzory i struktury materiałów, a także wizerunki Patricka i jego przyjaciół. Lusterko, gryzak i grzechoczące oraz szeleszczące elementy dadzą Twojemu dziecku wiele powodów do radości i śmiechu, a przy okazji pomogą rozwinąć zmysły: wzroku, słuchu i dotyku. Kostka jest też wystarczająco mała, aby wszędzie zabrać ją ze sobą. Dzięki wygodnemu trójkątnemu uchwytowi jest łatwa do przymocowania w wybranym miejscu.Propozycje zabaw od 0 do 12 miesiąca życia:
- Kostka jest wykonana z różnych materiałów. Zachęć dziecko, aby dotykało poszczególnych elementów, poczuło różne faktury i żuło gryzak. Aktywność - zmysły, motoryka mała.
- Zabawka posiada wiele interesujących elementów do zabawy. Zachęć dziecko aby chwytało i naciskało różne części prawą i lewą ręką. Aktywność - zmysły, motoryka mała.
- Kostka posiada miękką rączkę ułatwiającą chwytanie. Zachęć dziecko, żeby chwytało za rączkę i huśtało kostką oraz słuchało efektów dźwiękowych. Aktywność - motoryka duża.
- Zachęć dziecko do obserwowania i rozpoznawania jego własnego obrazu w lustrze. Zabawa ta rozwija samoświadomość za pomocą lusterka. Aktywność - zmysły, motoryka duża, poczucie własnej wartości.

Propozycje zabaw od 6 do 18 miesiąca życia:
- Zabawka jest miękka i łatwo ją trzymać. Zachęć dziecko, aby rzucało nią jak piłką. Aktywność - motoryka mała, motoryka duża.
- Użyj grafiki zwierząt uczyć dziecko rozpoznawać zwierzęta i ich części ciała. Aktywność - umiejętności logiczne.
- Nazwij części ciała poszczególnych zwierząt (na przykład: nos, oczy, uszy ) i zachęć dziecko do wskazania ich. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.
- Użyj kolorowych grafik na kostce, wskazując i nazywając odpowiednie barwy, aby nauczyć dziecko kolorów. Aktywność - umiejętności logiczne.
- Nazwij kolor i zachęć dziecko do wskazania go na kostce. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.

Propozycje zabaw od 12 do 24 miesiąca życia:
- Pozwól dziecku rzucić kostką po podłodze. Zachęć dziecko do nazwania obrazka znajdującego się na górze kostki. Aktywność – motoryka duża, umiejętności logiczne, umiejętności językowe, komunikowanie się, poczucie własnej wartości.
- Powiedz cyfrę i zachęć dziecko do pokazania jej na kostce. Aktywność - motoryka mała, umiejętności logiczne.
- Kostka jest miękka i łatwo ją chwycić. Użyj jej, aby grać z dzieckiem, trenując umiejętność łapania i rzucania. Aktywność – motoryka duża, komunikowanie się, poczucie własnej wartości.

K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 9,5x 9,5x 9,5cm
Produkt dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: KA10636

Zabawki - Numer handlowy: 46075

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kostka Patrick i przyjaciele KA10636?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kostka Patrick i przyjaciele KA10636 możesz kupić za 25.00 zł. Cena Kostka Patrick i przyjaciele KA10636 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kostka Patrick i przyjaciele KA10636?
Najniższy koszt przesyłki dla Kostka Patrick i przyjaciele KA10636 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kostka Patrick i przyjaciele KA10636 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kostka Patrick i przyjaciele KA10636?
Kostka Patrick i przyjaciele to ekscytująca pierwsza zabawka dla najmłodszych. Miękka i bezpieczna z wieloma atrakcjami do odkrycia. Wspomaga naukę chwytania i manipulacji. Jest kolorowa, posiada różne wzory i struktury materiałów, a także wizerunki Patricka i jego przyjaciół. Lusterko, gryzak i grzechoczące oraz szeleszczące elementy dadzą Twojemu dziecku wiele powodów do radości i śmiechu, a przy okazji pomogą w rozwoju.Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator