Moja pluszowa gąsienica KA10494 - Opis produktu

Moja pluszowa gąsienica wykonana z wysokiej jakości kolorowych materiałów o różnych strukturach, jest mięciutka, wprost idealna do przytulania. Dziecko może wziąć ją wszędzie ze sobą.
Posiada: bezpieczne lustereczko, miękki gryzaczek, osiem nóżek, grzechoczące czółki, szeleszczące elementy i śmieszną minkę! Dzięki tej zabawce proste będzie poznanie części ciała, kolorów czy nauka liczenia.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 43x13x12cm.
Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10494

Zabawki - Numer handlowy: 46125

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Moja pluszowa gąsienica KA10494?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Moja pluszowa gąsienica KA10494 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Moja pluszowa gąsienica KA10494 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Moja pluszowa gąsienica KA10494?
Najniższy koszt przesyłki dla Moja pluszowa gąsienica KA10494 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Moja pluszowa gąsienica KA10494 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Moja pluszowa gąsienica KA10494?
Moja pluszowa gąsienica wykonana z wysokiej jakości kolorowych materiałów o różnych strukturach, jest mięciutka, wprost idealna do przytulania. Dziecko może wziąć ją wszędzie ze sobą. Posiada: bezpieczne lustereczko, miękki gryzaczek, osiem nóżek, grzechoczące czółki, szeleszczące elementy i śmieszną minkę!
Zabawki - Numer handlowy: 46056Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator