Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele Edukacja z pacynką Patrick KC91105 - Opis produktu

Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele „Edukacja” z pacynką Patrick zabiorą Twoje dziecko w fantastyczną, edukacyjną podróż.
Każda płyta DVD zawiera 5 opowiadań, dołączona jest do niej pacynka na rękę. Dzieci ucieszy możliwość oglądania pupili „Patrick i przyjaciele” w akcji. Rodzice mogą się zaangażować, używając pacynki do odgrywania scenek. Dzieci poznają te fascynujące animacje i wspaniale spędzą czas oglądając je!

Zestaw 5 edukacyjnych kreskówek na DVD w 5 wersjach językowych (polski, angielski, francuski, rosyjski, hiszpański) „Edukacja”:
- Kolory i kształty
- Ciężki i lekki
- Liczby
- Cień
- Tęczowe kolory owoców


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 16x22cm.
Produkt dla dzieci od 36 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KC91105

Zabawki - Numer handlowy: 46036

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele Edukacja z pacynką Patrick KC91105?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele Edukacja z pacynką Patrick KC91105 możesz kupić za 29.00 zł. Cena Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele Edukacja z pacynką Patrick KC91105 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele Edukacja z pacynką Patrick KC91105?
Najniższy koszt przesyłki dla Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele Edukacja z pacynką Patrick KC91105 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele Edukacja z pacynką Patrick KC91105 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele Edukacja z pacynką Patrick KC91105?
Kreskówki DVD Patrick i przyjaciele „Edukacja” z pacynką Patrick zabiorą Twoje dziecko w fantastyczną, edukacyjną podróż. Każda płyta DVD zawiera 5 opowiadań, dołączona jest do niej pacynka na rękę.
Zabawki - Numer handlowy: 46036Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator