Zawieszka piszczek Tony KA10635 - Opis produktu

Zawieszka piszczek Tony to świetna zabawka dydaktyczna, którą dzięki specjalnemu uchwytowi w kształcie trójkąta można wszędzie zabrać ze sobą. Stanowi połączenie miękkich, materiałowych części z piszczkiem. Wykonana z tkanin o różnych fakturach i ozdobiona kolorowymi rysunkami oraz wygodna rączka do chwytania przez dziecko. Zabawka jest mięciutka i bezpieczna, ma haftowane wzory. Nie ma obawy, że dziecko się uderzy i zrobi sobie krzywdę. Wspaniała zabawka zarówno w domu, jak i w podróży, z łatwością ją przyczepisz do wózka, nosidełka, łóżeczka lub w innym wybranym miejscu.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: ok. 9x19cm.
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: KA10635

Zabawki - Numer handlowy: 46124

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator