Zawieszka piszczek Tony KA10635 - Opis produktu

Zawieszka piszczek Tony to świetna zabawka dydaktyczna, którą dzięki specjalnemu uchwytowi w kształcie trójkąta można wszędzie zabrać ze sobą. Stanowi połączenie miękkich, materiałowych części z piszczkiem. Wykonana z tkanin o różnych fakturach i ozdobiona kolorowymi rysunkami oraz wygodna rączka do chwytania przez dziecko. Zabawka jest mięciutka i bezpieczna, ma haftowane wzory. Nie ma obawy, że dziecko się uderzy i zrobi sobie krzywdę. Wspaniała zabawka zarówno w domu, jak i w podróży, z łatwością ją przyczepisz do wózka, nosidełka, łóżeczka lub w innym wybranym miejscu.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: ok. 9x19cm.
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: KA10635

Zabawki - Numer handlowy: 46124

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka piszczek Tony KA10635?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka piszczek Tony KA10635 możesz kupić za 16.00 zł. Cena Zawieszka piszczek Tony KA10635 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 16.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka piszczek Tony KA10635?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka piszczek Tony KA10635 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka piszczek Tony KA10635 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka piszczek Tony KA10635?
Zawieszka piszczek Tony to świetna zabawka dydaktyczna, którą dzięki specjalnemu uchwytowi w kształcie trójkąta można wszędzie zabrać ze sobą. Piłeczka posiada piszczek i różne struktury materiałów, jest wygodna do trzymania.
Zabawki - Numer handlowy: 46124Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator