Gąsienica z grzechotką KA10307 - Opis produktu

Gąsienica z grzechotką to wesoła, kolorowa zabawka, którą zmienia swój kształt! Posiada trzy segmenty, które dają się przekręcić, dzięki czemu zabawka zmienia kształt np: z podkówki na literę S. Kilka kombinacji odmienia kształt całej grzechotki. Możliwość samodzielnego tworzenia własnego kształtu zabawki zachęca do nowych prób i ćwiczy zręczność oraz rozwija zdolności manualne.
Różne, kontrastujące kolory oraz wypukłości na powierzchni stymulują zmysły dotyku i zroku. Przeźroczysta kula na końcu ogonka, wewnątrz której przemieszczają się kolorowe kuleczki na długi czas przyciągną uwagę dziecka. Po potrząśnięciu zabawnie grzechoczą.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki z zawieszką: ok.13,5x14x6cm.
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10307

Zabawki - Numer handlowy: 46089

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gąsienica z grzechotką KA10307?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gąsienica z grzechotką KA10307 możesz kupić za 25.00 zł. Cena Gąsienica z grzechotką KA10307 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gąsienica z grzechotką KA10307?
Najniższy koszt przesyłki dla Gąsienica z grzechotką KA10307 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gąsienica z grzechotką KA10307 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gąsienica z grzechotką KA10307?
Gąsienica z grzechotką to wesoła, kolorowa zabawka, którą zmienia swój kształt! Kilka kombinacji odmienia kształt całej grzechotki. Możliwość samodzielnego tworzenia własnego kształtu zabawki zachęca do nowych prób i ćwiczy zręczność oraz rozwija zdolności manualne.
Zabawki - Numer handlowy: 46089Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator