Piramidka edukacyjna z klocków KA10629 - Opis produktu

Piramidka edukacyjna z klocków-kubeczków to niezwykła zabawka, która zawiera wiele edukacyjnych walorów. Te kubeczki do układania mają namalowane przedmioty, cyfry, literki oraz charakterystyczne postaci dla marki Ks Kids. Podczas układania wieży dziecko może przekręcać je w taki sposób, aby dopasować odpowiednio grafiki np. po kolei cyferki, zwierzątka czy literki. Potem może zainstalować pokrywki do kubeczków, aby stworzyć zamkniętą przestrzeń, do której włoży piłeczkę w kształcie jajka. W ten prosty sposób stworzy nową zabawkę - grzechotkę. Może wrzucać piłeczkę u góry i wyjmować ją na dole wieży. Ćwiczy w ten sposób nie tylko motorykę, ale spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz zręczność.
Poprzez zabawę dziecko pozna kolory, pierwsze literki i cyferki, postaci zwierzątek oraz przedmioty. Nauczy się dopasowywać przedmiot do jego kształtu-cienia, może także poznać imiona bohaterów Ks Kids i wskazywać poszczególne postaci zwierzątek nazywając je, a także rozpoznawać liczby i liczyć przy użyciu grafiki na klockach. Starsze dzieci mogą ćwiczyć celność rzutów, wystarczy rozstawić klocki i zachęcić dziecko do wrzucania piłeczki do kubeczków.
Klocki są uniwersalne, można się bawić nimi na podłodze, w wodzie, jak również w piasku. Pokrywki mają dziurki, dzięki czemu maluch będzie mógł obserwować jak wypływa z nich woda.

<
K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary: klocek 8x9cm, 5 klocków, 3 pokrywki, 1 piłeczka-grzechotka.
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10629

Zabawki - Numer handlowy: 46126

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Piramidka edukacyjna z klocków KA10629?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Piramidka edukacyjna z klocków KA10629 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Piramidka edukacyjna z klocków KA10629 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Piramidka edukacyjna z klocków KA10629?
Najniższy koszt przesyłki dla Piramidka edukacyjna z klocków KA10629 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Piramidka edukacyjna z klocków KA10629 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Piramidka edukacyjna z klocków KA10629?
Piramidka edukacyjna z klocków-kubeczków to niezwykła zabawka, która zawiera wiele edukacyjnych walorów. Kubeczki mają namalowane przedmioty, cyfry, literki oraz charakterystyczne postaci dla marki Ks Kids. Można używać na podłodze, w wodzie i piasku.
Zabawki - Numer handlowy: 46053



Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator