Tablet magiczna sowa 10243 - Opis produktu

Tablet magiczna sowa to zabawka mówiąca w języku polskim, z którą dziecko może poszerzyć swoją wiedzę o zwierzętach oraz odgłosach jakie one wydają. W tablecie znajduje się  200 pytań, 30 realistycznych odgłosów zwierząt  oraz można posłuchać wesołych 5 wesołych melodii. Do wyboru są dwa rodzaje zabawy: zgadywanki i rozpoznawanie odgłosu zwierzaka.
W pierwszym trybie, dziecko musi pomyśleć o jakimś zwierzątku i odpowiadać na pytania zadawane przez Magiczną Sowę. Odpowiedzi udzielamy poprzez naciśnięcie przycisku TAK lub NIE. W ten sposób Sowa odgadnie o jakim zwierzątku dziecko pomyślało. W drugim trybie należy posłuchać odgłosu, a następnie wskazać, do którego zwierzątka on należy. 
Zabawka posiada regulację głośności.

Funkcje produktu:
- zawiera 200 pytań,
- ma 30 realistycznych odgłosów zwierząt,
- 5 wesołych melodii,
- różne tryby zabawy,
- zabawka dotykowa z aktywnymi przyciskami,
- zabawka mówi po polsku,
- posiada regulację głośności,
- inspiruje do kreatywnej zabawy pobudzając wszystkie zmysły,
- zachęca do poznawnia świata i coddziennych zwyczajów, jednocześnie ćwicząc pamięć,
- pozwala na odkrywanie zależności przyczynowo-skutkowych.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 32,5x23,5x3,5cm 
Numer katalogowy: DD10243
Zabawki - Numer handlowy: 50140

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator