Tablet magiczna sowa 10243 - Opis produktu

Tablet magiczna sowa to zabawka mówiąca w języku polskim, z którą dziecko może poszerzyć swoją wiedzę o zwierzętach oraz odgłosach jakie one wydają. W tablecie znajduje się  200 pytań, 30 realistycznych odgłosów zwierząt  oraz można posłuchać wesołych 5 wesołych melodii. Do wyboru są dwa rodzaje zabawy: zgadywanki i rozpoznawanie odgłosu zwierzaka.
W pierwszym trybie, dziecko musi pomyśleć o jakimś zwierzątku i odpowiadać na pytania zadawane przez Magiczną Sowę. Odpowiedzi udzielamy poprzez naciśnięcie przycisku TAK lub NIE. W ten sposób Sowa odgadnie o jakim zwierzątku dziecko pomyślało. W drugim trybie należy posłuchać odgłosu, a następnie wskazać, do którego zwierzątka on należy. 
Zabawka posiada regulację głośności.

Funkcje produktu:
- zawiera 200 pytań,
- ma 30 realistycznych odgłosów zwierząt,
- 5 wesołych melodii,
- różne tryby zabawy,
- zabawka dotykowa z aktywnymi przyciskami,
- zabawka mówi po polsku,
- posiada regulację głośności,
- inspiruje do kreatywnej zabawy pobudzając wszystkie zmysły,
- zachęca do poznawnia świata i coddziennych zwyczajów, jednocześnie ćwicząc pamięć,
- pozwala na odkrywanie zależności przyczynowo-skutkowych.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 32,5x23,5x3,5cm 
Numer katalogowy: DD10243
Zabawki - Numer handlowy: 50140

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tablet magiczna sowa 10243?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tablet magiczna sowa 10243 możesz kupić za 34.90 zł. Cena Tablet magiczna sowa 10243 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 34.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tablet magiczna sowa 10243?
Najniższy koszt przesyłki dla Tablet magiczna sowa 10243 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tablet magiczna sowa 10243 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tablet magiczna sowa 10243?
Tablet magiczna sowa to zabawka mówiąca w języku polskim, z którą dziecko może poszerzyć swoją wiedzę o zwierzętach oraz odgłosach jakie one wydają. W tablecie znajduje się 200 pytań, 30 realistycznych odgłosów zwierząt oraz można posłuchać wesołych 5 wesołych melodii. Do wyboru są dwa rodzaje zabawy: zgadywanki i rozpoznawanie odgłosu zwierzaka.
Leżaczki - Numer handlowy: 50140Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator