Telefon zwierzątka DD42667 - Opis produktu

Edukacyjny, dwujęzyczny (polski/angielski) telefon zwierzątka, dzięki któremu dziecko rozpocznie naukę cyfr oraz rozpoznawania kształtów. Naciskając zieloną słuchawkę usłyszymy zabawną rozmowę zwierzątek, naciskając czerwoną można zakończyć rozmowę, a następnie zacząć zabawę od nowa. Dodatkową atrakcją są zabawne dźwięki, melodie oraz efekty świetlne pojawiające się na ekranie telefonika. Naciskając przyciski aktywuje się dźwięki oraz światełka. Mała, poręczna zabawka, która zagwarantuje dziecku naukę poprzez zabawę.

Funkcje zabawki:
- mówi w 2 językach: polskim i angielskim,
- posiada efekty świetlne,
- wesołe melodie i zabawne dźwięki,
- pomaga w poznawaniu świata i rozwija wyobraźnię,
- wspomaga koncentrację,
- nauka liczb,
- nauka figór geometrycznych,
- rozwija motorykę.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 15x18x5 cm
Numer katalogowy: DD42667
Zabawki - Numer handlowy: 88072

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Telefon zwierzątka DD42667?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Telefon zwierzątka DD42667 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Telefon zwierzątka DD42667 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Telefon zwierzątka DD42667?
Najniższy koszt przesyłki dla Telefon zwierzątka DD42667 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Telefon zwierzątka DD42667 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Telefon zwierzątka DD42667?
Edukacyjny, dwujęzyczny telefon zwierzątka, dzięki któremu dziecko rozpocznie naukę cyfr oraz rozpoznawania kształtów. Naciskając zieloną słuchawkę usłyszymy zabawną rozmowę zwierzątek, czerwoną można zakończyć rozmowę. Dodatkową atrakcją są zabawne dźwięki, melodie oraz efekty świetlne pojawiające się na ekranie telefonika. Naciskając przyciski aktywuje się dźwięki oraz światełka. Mała, poręczna zabawka, która zagwarantuje dziecku naukę poprzez zabawę.
Zabawki - Numer handlowy: 88072Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator