Uciekające Wielorybki - wędka do kapieli 50488 - Opis produktu

4 uciekające wielorybki, a każdy z nich szybki i uroczy! Po nakręceniu wielorybków pokrętłem znajdującym się na ich brzuszkach i umieszczeniu ich w wodzie, popłyną do przodu, sprawnie wiosłując płetwami. Każdy z nich posiada na głowie magnes, co pozwala złapać je na wędkę, za pomocą magnetycznego robaka! Wędka wyposażona została w ruchomy kołowrotek, który opuszcza i podciąga na lince robaczka.  Ten umilacz dziecięcych kąpieli jest nie tylko śliczny, ale też ekonomiczny w użytkowaniu, gdyż kolorowa ferajna wielorybków pływa bez baterii!
 
Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Cechy produktu:
– w zestawie 4 nakręcane wielorybki i wędka;
– wędka posiada ruchomy kołowrotek z opuszczaną linką, na końcu której znajduje się magnetyczny robak;
– wielorybki posiadają wbudowany magnes, dzięki czemu można je złapać na wędkę;
– zabawka nie wymaga użycia baterii;
– wiek: 18m+
 


Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 29x16x8cm 
Numer katalogowy: DD50488
Zabawki - Numer handlowy: 50196

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Uciekające Wielorybki - wędka do kapieli 50488?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Uciekające Wielorybki - wędka do kapieli 50488 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Uciekające Wielorybki - wędka do kapieli 50488 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Uciekające Wielorybki - wędka do kapieli 50488?
Najniższy koszt przesyłki dla Uciekające Wielorybki - wędka do kapieli 50488 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Uciekające Wielorybki - wędka do kapieli 50488 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Uciekające Wielorybki - wędka do kapieli 50488?
4 uciekające wielorybki, a każdy z nich szybki i uroczy! Po nakręceniu wielorybków pokrętłem znajdującym się na ich brzuszkach i umieszczeniu ich w wodzie, popłyną do przodu, sprawnie wiosłując płetwami.
Zabawki do wody - Numer handlowy: 50196Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator