Zawieszka tygrys LC27563 - Opis produktu

Sympatyczny, wydający zabawne pomruki pomarańczowy tygrys Percival w kropki to świetna zawieszka. Wykonany jest z materiałów o ciekawej strukturze, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych. Szeleszczące elementy, gryzaki-koraliki, satynowe tasiemki - to wszystko czeka na odkrycie przez Twoje dziecko.

Funkcje zabawki:
- odkrywcza grzechotka w główce; jeśli przechylamy zwierzątko powoli wydaje zabawny pomruk, natomiast jeśli potrząsamy zabawką rytmicznie, to usłyszymy stukot w tym samym tempie, w którym rusza się zabawka,
- plastikowe kółeczko wygodne do złapania rączką dziecka wraz z koralikami, które mogą służyć jako gryzaczki,
- szeleszczące nóżki z kontrastującymi biało-czarnymi wzorami pod spodem,
- satynowe wstążeczki.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki:
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27563

Zabawki - Numer handlowy: 87048

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka tygrys LC27563?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka tygrys LC27563 możesz kupić za 46.00 zł. Cena Zawieszka tygrys LC27563 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 46.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka tygrys LC27563?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka tygrys LC27563 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka tygrys LC27563 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka tygrys LC27563?
Sympatyczny, wydający zabawne pomruki pomarańczowy tygrys Percival w kropki to świetna zawieszka. Wykonany jest z materiałów o ciekawej strukturze, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych.
Zabawki - Numer handlowy: 87048Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator