Muzyczny ślimak Michaś LC27168 - Opis produktu

Muzyczny ślimak Michaś pełni funkcje przytulanki, projektora oraz pozytywki, dzięki czemu nie znudzi się szybko maluchowi, a ponadto wpłynie stymulująco na jego rozwój, pobudzając wszystkie zmysły.
Ta przesympatyczna maskotka posiada duże, bezpieczne dla dziecka - niezwykłe lusterko z iluminacjami. Wystarczy je dotknąć, a usłyszymy jedną z 6 melodii w rytm, których na lusterku będą pojawiać się barwne, świecące obrazki zwierzątek. Zabawka posiada dwa tryby: dzienny oraz nocny. Cztery melodie w trybie dziennym zabawią dziecko ponieważ są skoczne i wesołe. Natomiast dwie kołysanki w trybie nocnym są kojące i spokojne dzięki czemu pozwolą dziecku na delikatne przygotowanie do snu.
Ślimak jest bajecznie kolorowy, mięciutki, pełen różnych faktur i struktur. Dodatkowe atrakcyjne dla malucha elementy to zróżnicowane geometryczne wzory kontrastujące ze sobą, a satynowe wstążeczki wprost zachęcają do dotykania i pierwszych prób chwytania 2 palcami.

Funkcje produktu:
- przytulanka, projektor i pozytywka w jednym,
- różnorodność barw pomocna w nauce rozróżniania kolorów,
- 2 tryby zabawy: dzień i noc,
- 6 melodii,
- można zainstalować w łóżeczku lub bawić się oddzielnie,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiajace uwagę,
- satynowe wstążeczki do skupania i chwytania,
- kontrastowe biało-czarne wzory.

Dziecko za każdym razem odkrywa samodzielnie coś nowego i sprawdza co się stanie po jego działaniu. Produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły: ruchu, wzorku, słuchu i dotyku. Dziecko bawi się świetnie, jednocześnie rozwijając słuch i wyrabiając poczucie rytmu. Ćwiczy małą motorykę przyciskając magiczne lusterko i obserwując obrazki oraz badając dotykiem poszczególne struktury materiałów. Uzyskuje poczucie bezpieczeństwa dzięki temu ślicznemu ślimakowi, wprost stworzonemu do przytulania i stania się najlepszym przyjacielem malucha w czasie dnia i nocy.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt wymaga 3 baterii typu AA/LR6 1,5V
Wielkość zabawki: ok. 27x18,5x7cm
Wielkość opakowania: 28x22x12,3cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: LC27168

Zabawki - Numer handlowy: 87061

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Muzyczny ślimak Michaś LC27168?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Muzyczny ślimak Michaś LC27168 możesz kupić za 89.00 zł. Cena Muzyczny ślimak Michaś LC27168 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 89.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Muzyczny ślimak Michaś LC27168?
Najniższy koszt przesyłki dla Muzyczny ślimak Michaś LC27168 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Muzyczny ślimak Michaś LC27168 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Muzyczny ślimak Michaś LC27168?
Pluszowy, muzyczny słonik Eddie – to wielokolorowa przytulanka z dźwiękiem już dla najmłodszych dzieci. 4 melodie, dźwięki gamy wygrywane na pluszowej trąbie słonia oraz możliwość nagrania kompozycji to dodatkowe walory tej zabawki. Posiada wygodne uchwyty, szeleszczące, zróżnicowane kolorystycznie oraz strukturalnie materiały.
Zabawki - Numer handlowy: 87058Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator