Zawieszka Pani łoś LC27555 - Opis produktu

Sympatyczna zawieszka Pani łoś z szaliczkiem. Zabawka została wykonana z miękkich materiałów: futerka i tkanin. Ciekawym elementem są rogi łosia, które są różowymi, elastycznymi gryzaczkami.
W kopytkach łosia znajdują się grzechotka i dzwoneczek. Dodatkowo wydają one szeleszczące dźwięki. Do ogonka doczepione są kółeczka o zróżnicowanej powierzchni, które mogą pełnić funkcję gryzaczków łagodzących podrażnione w czasie ząbkowania dziąsełka.
Interesujące części zabawki rozwijają ciekawość dziecka poprzez nieustanne poznawanie nowych rzeczy w zabawce. Szeleszczące elementy, różne struktury i kolory zachęcą każdego malucha do zabawy, pobudzając i wspomagając przy tym rozwój zmysłu wzroku, dotyku i słuchu. Dzięki temu zabawka nie znudzi się szybko maluchowi, a ponadto wpłynie stymulująco na jego rozwój.
Zabawka jest wyposażona w uniwersalny uchwyt dzięki któremu można ją przymocować do wózka, łóżeczka, nosidełka, maty gimnastycznej czy też fotelika samochodowego.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.


Wymiary zabawki: ok. 22x5x7cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27555

Zabawki - Numer handlowy: 87086

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka Pani łoś LC27555?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka Pani łoś LC27555 możesz kupić za 44.00 zł. Cena Zawieszka Pani łoś LC27555 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 44.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka Pani łoś LC27555?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka Pani łoś LC27555 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka Pani łoś LC27555 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka Pani łoś LC27555?
Sympatyczna zawieszka Pani Łoś z szaliczkiem. Zabawka została wykonana z miękkich materiałów: futerka i tkanin. Ciekawym elementem są rogi łosia, które są różowymi, elastycznymi gryzaczkami.
Zabawki - Numer handlowy: 87086Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator