Mój pierwszy miś Ted LC27160 - Opis produktu

Mój pierwszy przyjaciel miś Ted to wspaniała, miękka przytulanka. Odpowiednia i bezpieczna dla dzieci już od dnia narodzin, dlatego może być idealnym pierwszym przyjacielem. Wygodny rozmiar pozwala ją przytulać, ale również zabrać wszędzie ze sobą.
Klasyczna, a jednocześnie słodka postać misia, piszczki w stopach, różne, miłe w dotyku struktury materiałów, to jedne z wielu przyczyn powodujących, że dzieci obdarzają uczuciem tego niedźwiadka. Ponadto posiada on stymulujące zmysły zdecydowane kolory i wzory oraz szeleszczące elementy (uszy i pupka).

Funkcje produktu:
- idealny pierwszy pluszowy miś – przytulanka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin,
- doskonałej jakości, miłe w dotyku materiały o różnorodnych strukturach dają możliwość nowych doznań poprzez dotyk,
- zdecydowane kolory, ciekawe wzory kontrastujące ze sobą stymulują wzrok dziecka,
- po przyciśnięciu stóp misia usłyszymy zabawne piszczki,
- mocne przytulanie misia spowoduje, że szeleszczące elementy na spodzie i w uszkach będzie można usłyszeć, co z pewnością zadziwi i wzbudzi radość oraz zainteresowanie dziecka,
- zabawa w odgrywanie ról.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 30cm.
Wielkość opakowania: ok. 20,5x28x15,5cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27160

Zabawki - Numer handlowy: 87040

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mój pierwszy miś Ted LC27160?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mój pierwszy miś Ted LC27160 możesz kupić za 59.00 zł. Cena Mój pierwszy miś Ted LC27160 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mój pierwszy miś Ted LC27160?
Najniższy koszt przesyłki dla Mój pierwszy miś Ted LC27160 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mój pierwszy miś Ted LC27160 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mój pierwszy miś Ted LC27160?
Klasyczna, a jednocześnie słodka postać misia, piszczki w nóżkach, różne, miłe w dotyku struktury materiałów, to jedne z wielu przyczyn powodujących, że dzieci obdarzają uczuciem tego niedźwiadka i staje się on ukochaną pierwszą przytulanką.
Zabawki - Numer handlowy: 87040Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator