Kierownica Patryk KA10741-HC - Opis produktu

Kierownica Patrick to idealna zabawka dla małego rajdowca. Wyrusz w emocjonującą podróż wraz z Patrickiem! Skręcaj w lewo lub w prawo, a źle jeżdżącym kierowcom możesz zwrócić uwagę poprzez naciśnięcie na klakson, który jest nosem Patricka.
Dzięki zabawie z kierownicą, Twoje dziecko będzie kształtowało motorykę małą. Poznaje także stronę prawą i lewą oraz związki przyczynowo-skutkowe. Naciśnięcie głowy Patricka powoduje uruchomienie sygnału dźwiękowego.
Kierownicę przyczepia się na rzep, tak by dziecko mogło swobodnie kręcić kierownicą. Dzięki temu można ją umocować w wózku i mały kierowca będzie nią kierował podczas spaceru.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: średnica ok.13cm.
Produkt dla dzieci od 0 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10741-HC

Zabawki - Numer handlowy: 46105

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kierownica Patryk KA10741-HC?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kierownica Patryk KA10741-HC możesz kupić za 35.00 zł. Cena Kierownica Patryk KA10741-HC jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kierownica Patryk KA10741-HC?
Najniższy koszt przesyłki dla Kierownica Patryk KA10741-HC wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kierownica Patryk KA10741-HC jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kierownica Patryk KA10741-HC?
Kierownica Patrick to idealna zabawka dla małego rajdowca. Wyrusz w emocjonującą podróż wraz z Patrickiem! Skręcaj w lewo lub w prawo, a źle jeżdżącym kierowcom możesz zwrócić uwagę poprzez naciśnięcie na klakson, który jest nosem Patricka.
Zabawki - Numer handlowy: 46105Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator