Chodzik Rośnij ze mną 0804 - Opis produktu

Chodzik Rośnij ze mną to wielofunkcyjna zabawka, która rośnie razem z dzieckiem dzięki różnym możliwościom zabawy. Zabawka może pełnić rolę chodzika, jak i muzycznego centrum zabaw z wieloma atrakcjami. Już od 6 miesiąca życia może służyć jako zabawka edukacyjna rozwijająca motorykę dziecka, ponieważ zachęca do aktywności ruchowej, chwytania, przyciskania i przesuwania.
Natępnie muzyczny chodzik-pchacz pomoże dziecku stawiać pierwsze kroki, jak i pokonywać dłuższe odległości. Jest stabilny i solidnie wykonany dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny.
Chodzik Smily Play gra wesołe melodie i wydaje śmieszne dźwięki, które sprawiają, że nauka chodzenia staje się przyjemna i łatwa. Pomimo potknięć oraz upadków dziecko nie zniechęca się i dalej doskonali swoje umiejętności. Dodatkowo zabawka wyposażona jest w odłączane pianinko i telefon, którymi można bawić się oddzielnie.

Funkcje produktu:
- wpływa na rozwój koordynacji ruchowej,
- ruchome elementy wpływają na zdolności poznawcze i myślenie przyczynowo- skutkowe,
- stymuluje i wspomaga zmysł dotyku oraz zdolności manipulacyjne,
- czynności naciskania, popychania, przekręcania zwiększają precyzję ruchów rączki,
- dźwięk i światło pobudzają zmysły słuchu i wzroku,
- stabilny i wytrzymały, wykonany z materiałów odpornych na uszkodzenia,
- nie ma ostrych krawędzi,
- nogi chodzika można łatwo zdemontować,
-produkt łatwo utrzymać w czystości.

Bawiąc się nią dziecko rozwija:
- małą motorykę,
- dużą motorykę,
- koordynację wzrok-ruch,
- percepcję słuchową.

   Marka Smily Play powstała z myślą o najmłodszych dzieciach po to, aby zabawa inspirowała dziecko i w naturalny sposób wspierała jego rozwój. Dlatego zabawki Smily Play zostały zaprojektowane i wykonane z wyjątkową starannością. Projektowanie zawsze rozpoczyna się od analizy potrzeb i możliwości dziecka w określonym wieku. Chodzi o to, aby dziecko z radością i zapałem sięgało po zabawki, a bawiąc się, otrzymywało jak najwięcej bodźców zachęcających ćwiczeń ciała i umysłu. Ponieważ przez zabawę maluchy mogą bardzo wiele się nauczyć, wystarczy je tylko zainteresować i zachęcić, korzystając z zabawek, które stymulują ich zmysły. Ważne jest, aby zabawka absorbowała uwagę, zachęcała do wysiłku intelektualnego oraz zdobywania nowych umiejętności.
   Bogactwo przyjemnych dla oka kolorów, interesujące kształty i funkcje angażujące wyobraźnię oraz konieczność logicznego myślenia – te wszystkie cechy znajdują się w produktach Smily Play. Edukacyjne oraz interaktywne zabawki dla dzieci doskonale sprawdzą się w swojej roli, wspierając prawidłowy rozwój, a także zapewniając długie godziny świetnej rozrywki. Wszystkie zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie, dlatego nie tylko wykonano je z odpowiednich materiałów, ale też zaprojektowano tak, aby żadne elementy nie spowodowały zagrożenia dla zdrowia. Wysoką jakość wyrobów poświadczają atesty bezpieczeństwa dopuszczające zabawki do sprzedaży na rynku europejskim.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: 45x37x10cm.
Zabawka wymaga 3 szt. baterii typu AA (załączono baterie testowe).
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: 0804

Zabawki - Numer handlowy: 89030

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Chodzik Rośnij ze mną 0804?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Chodzik Rośnij ze mną 0804 możesz kupić za 134.00 zł. Cena Chodzik Rośnij ze mną 0804 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 134.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Chodzik Rośnij ze mną 0804?
Najniższy koszt przesyłki dla Chodzik Rośnij ze mną 0804 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Chodzik Rośnij ze mną 0804 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Chodzik Rośnij ze mną 0804?
Chodzik Rośnij ze mną to wielofunkcyjna zabawka, która rośnie razem z dzieckiem dzięki różnym możliwościom zabawy. Zabawka może pełnić rolę chodzika, jak i muzycznego centrum zabaw z wieloma atrakcjami z dxwiękiem i światełkami. Ma odłączane pianinko i telefon.
Zabawki - Numer handlowy: 89030Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Zaskakująco dobra jakość produktu za niewygórowaną cenę. Dużo różnych zabawek, stabilny do chodzenia.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator