Przytulaczek małpka Filomena 0690 - Opis produktu

Edukacyjna małpka Filomena to zabawka z serii Przytulaczki zwierzątka marki Smily Play. To bardzo mądra i towarzyska małpka, która zainspiruje dziecko do nauki i zabawy. Mówi po polsku ucząc literek, cyferek i wielu zabawnych zwrotów. Ten kolorowy, pełny dźwięków i świateł zwierzak w dużym zakresie stymuluje zmysły i chętnie zaprzyjaźni się z każdym dzieckiem zostając jego ukochaną przytulanką.
Ma pluszowe części, a interaktywny brzuszek zachęci do zdobywania nowych, fascynujących wiadomości oraz poszerzy wiedzę o otaczającym świecie. Ułatwi także przyswojenie podstawowej wiedzy: dziecko pozna pierwsze literki (ABC) i cyferki (123). Aby rozpocząć edukacyjną przygodę należy nacisnąć jeden z trzech interaktywnych przycisków na brzuszku małpki. Bardzo dobra jakość dźwięku i przyjemny, wyraźny głos lektora zachęcą brzdąca do nauki przez zabawę. Oba klawisze kryją także radosne odgłosy i melodie. Naciśnięcie przycisku w kształcie gwiazdki aktywuje wesołe melodyjki i dźwięki, a kolorowe przyciski będą figlarnie migotać w rytm muzyki!
Po kilku chwilach nieużywania zwierzątko zabawnie zagduje dziecko, pyta "jesteś tam jeszcze?" - jeśli jednak nie uda mu się odzyskać zainteresowania, żegna się przyjacielskim "do zobaczenia" i skoczną melodyjką. Wystarczy ponownie nacisnąć przycisk, by wrócić do wspólnej zabawy. Posiada przycisk-wyłącznik, po dłuższym czasie nieaktywości.

Funkcje produktu:
- mówi po polsku i rozwija zdolności językowe,
- poprzez interaktywną zabawę uczy pierwszych literek i cyferek,
- migające, kolorowe światełka, kontrastowe kolory pozytywnie wpływają na zmysł wzroku,
- wysokiej jakości dźwięczne melodyjki rozwijają wrażliwość muzyczną, doskonalą słuch,
- różnego rodzaju materiały stymulują zmysł dotyku,
- posiada niezbędne atesty i certyfikaty.

Bawiąc się nim dziecko rozwija:
- sprawność manualną,
- naukę prostych zwrotów, podstaw alfabetu i cyfr,
- dotyk,
- precepcję wzrokową,
- percepcję słuchową,
- przytulanka wspaniale pobudza wyobraźnię stając się towarzyszem zabaw.

   Marka Smily Play powstała z myślą o najmłodszych dzieciach po to, aby zabawa inspirowała dziecko i w naturalny sposób wspierała jego rozwój. Dlatego zabawki Smily Play zostały zaprojektowane i wykonane z wyjątkową starannością. Projektowanie zawsze rozpoczyna się od analizy potrzeb i możliwości dziecka w określonym wieku. Chodzi o to, aby dziecko z radością i zapałem sięgało po zabawki, a bawiąc się, otrzymywało jak najwięcej bodźców zachęcających ćwiczeń ciała i umysłu. Ponieważ przez zabawę maluchy mogą bardzo wiele się nauczyć, wystarczy je tylko zainteresować i zachęcić, korzystając z zabawek, które stymulują ich zmysły. Ważne jest, aby zabawka absorbowała uwagę, zachęcała do wysiłku intelektualnego oraz zdobywania nowych umiejętności.
   Bogactwo przyjemnych dla oka kolorów, interesujące kształty i funkcje angażujące wyobraźnię oraz konieczność logicznego myślenia – te wszystkie cechy znajdują się w produktach Smily Play. Edukacyjne oraz interaktywne zabawki dla dzieci doskonale sprawdzą się w swojej roli, wspierając prawidłowy rozwój, a także zapewniając długie godziny świetnej rozrywki. Wszystkie zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie, dlatego nie tylko wykonano je z odpowiednich materiałów, ale też zaprojektowano tak, aby żadne elementy nie spowodowały zagrożenia dla zdrowia. Wysoką jakość wyrobów poświadczają atesty bezpieczeństwa dopuszczające zabawki do sprzedaży na rynku europejskim.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki ok.: 18cm.
Wymiary opakowania: 20,5x21,5x11,5cm.
Zabawka wymaga 2 szt. baterii typu AA 1.5V (załączono baterie testowe).
Zabawka przeznaczona dla dzieci 6-18 miesięcy.
Nr katalogowy: 0690

Zabawki - Numer handlowy: 89008

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Przytulaczek małpka Filomena 0690?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Przytulaczek małpka Filomena 0690 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Przytulaczek małpka Filomena 0690 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Przytulaczek małpka Filomena 0690?
Najniższy koszt przesyłki dla Przytulaczek małpka Filomena 0690 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Przytulaczek małpka Filomena 0690 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Przytulaczek małpka Filomena 0690?
Edukacyjna małpka Filomena to zabawka z serii Przytulaczki zwierzątka marki Smily Play. To bardzo mądry i towarzyski kotek, który zainspiruje dziecko do nauki i zabawy. Mówi po polsku ucząc literek, cyferek i wielu zabawnych zwrotów. Wygrywa wesołe melodie i świeci.
Zabawki - Numer handlowy: 89008Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator