Klocki tor wyścigowy 39el. 1633 - Opis produktu

Klocki tor wyścigowy składa się z 39 elementów, z których można zbudować wiele wspaniałych budowli. Naklejki dołączone do zestawu mają wzory zwiazane z torem wyścigowym. Po ich naklejeniu, klocki nabiorą zupełnie innego charakteru. Przeniosą dziecko do magicznego miejsca, jakim jest tor wyścigów samochodowych. Ścigaj się jak zawodowy kierowca, śrubuj swoje czasy, pobijaj rekordy i zwyciężaj! Stań ze złotym pucharem na najwyższym stopniu podium. Wrażenia potęgują migające światełka i zabawne dźwięki. To bezpieczny i wytrzymały zestaw klocków, kompatybilny z innymi seriami klocków Smily Play.

Funkcje produktu:
- 39 elementów,
- pit stop i kolorowe tory,
- podium i puchar,
- 2 figurki,
- samochodzik wyścigowy,
- światełka i dźwięki.

Dzięki tej zabawce dziecko rozwija:
- małą motorykę,
- dużą motorykę,
- koordynację wzrokowo-ruchową,
- wyobraźnię i umiejętności społeczne,
- poznaje kolory,
- percepcję wzrokową.

Klocki Smily Play to zabawa na wiele lat. Rozwijają dziecięcą kreatywność i wyobraźnię przestrzenną. Są to zróżnicowane pod względem wielkości i funkcjonalności zestawy dużych, kolorowych i bezpiecznych klocków. Każdy z nich w komplecie ma naklejki dające możliwość różnorodnej aranżacji. Ilość elementów pozwala na wiele kombinacji, a także na łączenie zestawów podczas zabawy. Dedykowane są dla dzieci już od 18 miesiąca życia.

   Marka Smily Play powstała z myślą o najmłodszych dzieciach po to, aby zabawa inspirowała dziecko i w naturalny sposób wspierała jego rozwój. Dlatego zabawki Smily Play zostały zaprojektowane i wykonane z wyjątkową starannością. Projektowanie zawsze rozpoczyna się od analizy potrzeb i możliwości dziecka w określonym wieku. Chodzi o to, aby dziecko z radością i zapałem sięgało po zabawki, a bawiąc się, otrzymywało jak najwięcej bodźców zachęcających ćwiczeń ciała i umysłu. Ponieważ przez zabawę maluchy mogą bardzo wiele się nauczyć, wystarczy je tylko zainteresować i zachęcić, korzystając z zabawek, które stymulują ich zmysły. Ważne jest, aby zabawka absorbowała uwagę, zachęcała do wysiłku intelektualnego oraz zdobywania nowych umiejętności.
   Bogactwo przyjemnych dla oka kolorów, interesujące kształty i funkcje angażujące wyobraźnię oraz konieczność logicznego myślenia – te wszystkie cechy znajdują się w produktach Smily Play. Edukacyjne oraz interaktywne zabawki dla dzieci doskonale sprawdzą się w swojej roli, wspierając prawidłowy rozwój, a także zapewniając długie godziny świetnej rozrywki. Wszystkie zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie, dlatego nie tylko wykonano je z odpowiednich materiałów, ale też zaprojektowano tak, aby żadne elementy nie spowodowały zagrożenia dla zdrowia. Wysoką jakość wyrobów poświadczają atesty bezpieczeństwa dopuszczające zabawki do sprzedaży na rynku europejskim.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: ok.42x30x9cm.
Zabawka wymaga 2 szt. baterii typu AAA, LR03 (nie załączono).
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesięcy.
Nr katalogowy: 1633

Zabawki - Numer handlowy: 89015

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Klocki tor wyścigowy 39el. 1633?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Klocki tor wyścigowy 39el. 1633 możesz kupić za 64.00 zł. Cena Klocki tor wyścigowy 39el. 1633 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 64.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Klocki tor wyścigowy 39el. 1633?
Najniższy koszt przesyłki dla Klocki tor wyścigowy 39el. 1633 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Klocki tor wyścigowy 39el. 1633 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Klocki tor wyścigowy 39el. 1633?
Klocki tor wyścigowy składa się z 39 elementów w zestawie są: 2 figurki, autko wyścigowe, pit stop, tory podium, puchar i inne. To bezpieczny i wytrzymały zestaw klocków ze swaitełkami i dźwiękami, można go płączyć z innymi seriami Smily Play. Naklejki dołączone do zestawu mają tematykę związaną z wyścigami.
Zabawki - Numer handlowy: 89015Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator