Edukacyjny stoliczek j.polski 0801 - Opis produktu

Edukacyjny stoliczek to nie tylko pomysł na ciekawą zabawę, ale doskonały sposób na zadbanie o prawidłowy rozwój dziecka. Muzyka, światło i i ruch, tak w trzech słowach można opisać ten kolorowy blat stolika. Mini-pianinko, autko do popychania rączką pomocne przy poznawaniu literek, ruchome elementy do przekładania i przesuwania, przyciski o różnych kształtach i kolorach, światło, melodie i zabawne dźwięki to jedne z atrakcji tej zbawki. Zapewni ona dziecku wiele rozwijającej aktywności. Produkt można używać kładąc panel na podłodze lub zrobić z niego stoliczek instalując plastikowe nogi. Jego walory edukacyjne powodują, że jest to zabawka idealna, której nie powinno zabraknąć w pokoiku naszego maluszka.

Funkcje produktu:
- aby usłyszeć charkaterystyczne dźwięki pociągu można przycisnąć żółty komin lub przesunąć pomarańczową dźwignię zmiany biegów,
- w środku stolika znajduje się tor z literkami, po których można prowadzić kolorową lokomotywę, a podczas jazdy słychać zmieniające się dźwięki,
- pianinko z dźwiękami, melodiami i światełkami; klawisze podświetlają się po naciśnięciu,
- mówiący motylek z lusterkiem oraz ruchomym skrzydełkiem do zabawy w a-kuku,
- dźwiękowe, przesuwane okienko dzień-noc z muzyką,
- obrotowe, kolorowe koraliki o różnych fakturach do przesuwania,
- obracający się walec z kolorowymi kuleczkami, które zabawnie grzechoczą po wprawieniu w ruch zabawki,
- w centralnej części zabawki znajdują się cztery kolorowe, dźwiękowe przyciski o różnych kształtach i kolorach z rysunkami oraz odgłosami zwierząt,
- po naciśnięciu korolowych przycisków w kształcie kwiatuszków usłyszymy wesołe melodie,
- przesuwając suwak nad kwiatkami usłyszymy informacje o pszczółce oraz jej bzyczenie,
- stolik to stabilny i wytrzymały produkt wykonany z materiałów odpornych na uszkodzenia,
- bezpieczny, ponieważ nie posiada ostrych krawędzi,
- łatwo go utrzymać w czystości,
- nogi stolika można łatwo zdemontować,
- mówi w j.polskim,
- posiada 2 poziomy regulacji głośności.

Bawiąc się nim dziecko rozwija:
- małą motorykę,
- koordynację wzrok-ruch,
- naukę kolorów,
- mowę.

Co zyskuje Twoje dziecko:
Stolik edukacyjny stymuluje rozwój wzrokowo-ruchowy i zachęca dziecko do aktywności. Ruchome elementy korzystnie wpływają na koordynację ruchową, zdolności poznawcze i myślenie przyczynowo- skutkowe. Sygnały dźwiękowe i światełka stymulują słuch i wzrok dziecka. W trakcie zabawy dziecko uczy się i poznaje nowe kształty, kolory, dźwięki. Czynności naciskania, popychania, przekręcania zwiększają precyzję ruchów rączki.

   Marka Smily Play powstała z myślą o najmłodszych dzieciach po to, aby zabawa inspirowała dziecko i w naturalny sposób wspierała jego rozwój. Dlatego zabawki Smily Play zostały zaprojektowane i wykonane z wyjątkową starannością. Projektowanie zawsze rozpoczyna się od analizy potrzeb i możliwości dziecka w określonym wieku. Chodzi o to, aby dziecko z radością i zapałem sięgało po zabawki, a bawiąc się, otrzymywało jak najwięcej bodźców zachęcających ćwiczeń ciała i umysłu. Ponieważ przez zabawę maluchy mogą bardzo wiele się nauczyć, wystarczy je tylko zainteresować i zachęcić, korzystając z zabawek, które stymulują ich zmysły. Ważne jest, aby zabawka absorbowała uwagę, zachęcała do wysiłku intelektualnego oraz zdobywania nowych umiejętności.
   Bogactwo przyjemnych dla oka kolorów, interesujące kształty i funkcje angażujące wyobraźnię oraz konieczność logicznego myślenia – te wszystkie cechy znajdują się w produktach Smily Play. Edukacyjne oraz interaktywne zabawki dla dzieci doskonale sprawdzą się w swojej roli, wspierając prawidłowy rozwój, a także zapewniając długie godziny świetnej rozrywki. Wszystkie zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie, dlatego nie tylko wykonano je z odpowiednich materiałów, ale też zaprojektowano tak, aby żadne elementy nie spowodowały zagrożenia dla zdrowia. Wysoką jakość wyrobów poświadczają atesty bezpieczeństwa dopuszczające zabawki do sprzedaży na rynku europejskim.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki ok.: wys. 34cm, szer. 43cm, dł. 37,5cm
Zabawka wymaga 3 szt. baterii typu AA (załączono baterie testowe).
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 do 24 miesięcy.
Nr katalogowy: 0801

Zabawki - Numer handlowy: 89009

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Edukacyjny stoliczek j.polski 0801?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Edukacyjny stoliczek j.polski 0801 możesz kupić za 149.00 zł. Cena Edukacyjny stoliczek j.polski 0801 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 149.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Edukacyjny stoliczek j.polski 0801?
Najniższy koszt przesyłki dla Edukacyjny stoliczek j.polski 0801 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Edukacyjny stoliczek j.polski 0801 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Edukacyjny stoliczek j.polski 0801?
Edukacyjny stoliczek to nie tylko pomysł na ciekawą zabawę, ale doskonały sposób na zadbanie o prawidłowy rozwój dziecka. Muzyka, światło i i ruch, tak w trzech słowach można opisać ten kolorowy blat stolika, którego atrakcje do odkrycia zajmą dziecko przez długi czas.
Zabawki - Numer handlowy: 89009Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator