Rozkołysany jeleń DD50386 - Opis produktu

Rozkołysany jeleń to wspaniała zabawka rozwojowa i wymarzony kompan do zabawy. Kiedy zwierzak jedzie zabawnie kołysze głową na boki. Jeleń wyposażony jest w cztery kółeczka o nieregularnym kształcie, co zapewnia ciekawy efekt wizualny podczas przemieszczania się. Dodatkowo, dzięki napędowi frykcyjnemu, kółka można nakręcić i postawione na podłodze zwierzątko pojedzie samodzielnie do przodu. Na boku jelonka siedzi motylek, który przy przesuwaniu wydaje terkoczący dźwięk. Zabawka stymuluje wszystkie zmysły, zachęca do aktywności i rozweselają każde dziecko.

Funkcje produktu:
- do ciągnięcia na sznureczku lub prowadzenia rączką,
- podczas jazdy głowa zwierzaka zabawnie kiwa się na boki,
- przeciągnij kołami do tyłu, a zwierzątko samo pojedzie do przodu,
- przesuwany, terkoczący motylek z boku,
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- wykonana jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka nie wymaga baterii.
Wymiary opakowania: 15x12,5x21,5cm, wielkość zabawki ok.14x12cm.
Numer katalogowy: DD50386
Zabawki - Numer handlowy: 50199/3

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Rozkołysany jeleń DD50386?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Rozkołysany jeleń DD50386 możesz kupić za 25.90 zł. Cena Rozkołysany jeleń DD50386 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Rozkołysany jeleń DD50386?
Najniższy koszt przesyłki dla Rozkołysany jeleń DD50386 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Rozkołysany jeleń DD50386 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Rozkołysany jeleń DD50386?
Rozkołysany jeleń na sznureczku, z napędem frykcyjnym, bez baterii. To wspaniała zabawka rozwojowa i wymarzony kompan do zabawy. Ciekawe efekty wizualne podczas jazdy: kołysząca się głowa i ruch nieregularnych kół oraz słuchowe: terkoczący motylek.
Zabawki - Numer handlowy: 50199/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator