Żyrafa kolorowe odliczanie DD45100 - Opis produktu

Żyrafa kolorowe odliczanie zmienia swoją wielkość w zależności o fantazji dziecka, a co więcej - zapoznaje z cyferkami i kolorami! To edukacyjna zabawka, z którą nauka stanie się prawdziwą przyjemnością. Dziecko przy pomocy dostępnych kolorowych klocków z cyferkami i nazwami kolorów w j.angielskim układa dłuuugą szyję, nogi lub ogon żyrafki, kształtując zwierzątko według swojego upodobania. Klocki można obracać, aby ułożyć według wybranej kolejności cyfry lub kolory. Na każdym z klocków znajduje się inny numerek (od 1 do 10) i inny wyraz po angielsku określający kolor danego klocka. Żyrafka może również posłużyć jako pomoc dydaktyczna w nauce obcego języka.
Zabawka składa się z 12 części, w tym z 10 kolorowych klocków z cyferkami.

Funkcje zabawki:
- poznawanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- kształtowanie funkcji motorycznych,
- zachęca do odkrywania świata,
- stymuluje wyobraźnię dziecka,
- poznawanie cyfr i nazw kolorów (napisy w j.angielskim).

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: 31x10x21cm
Szerokość 1 klocka z literką to 2,5cm.
Numer katalogowy: DD45100
Zabawki - Numer handlowy: 88163

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator