Ekipa ratownicza Zbysia DD42897 - Opis produktu

Niekwestionowani bohaterzy w świecie zabawkowych pojazdów, dzielny Zbysio i jego ekipa, spieszą na ratunek! Wciel się w rolę strażaka i razem z tymi uśmiechniętymi samochodzikami przeżyj niesamowitą przygodę rozwijając przy tym własną wyobraźnię. Największy z pojazdów - Zbysio posiada na dachu rozsuwaną drabinę oraz posiada otwierane drzwiczki i klapę. W komplecie znajdują się 2 małe pojazdy (karetka i policja), które są ukryte we wnętrzu dużego samochodu strażackiego. Zbysio posiada z boku aktywny przycisk, który uruchamia realistyczne dźwięki i odgłosy oraz wesołe melodie. Na górze pojazdu migają światełka.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
Ta marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga baterii typu 2 x 1.5V R03. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 36,5x20x12cm
Numer katalogowy: DD42897
Zabawki - Numer handlowy: 88169

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Ekipa ratownicza Zbysia DD42897?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Ekipa ratownicza Zbysia DD42897 możesz kupić za 69.00 zł. Cena Ekipa ratownicza Zbysia DD42897 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 69.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Ekipa ratownicza Zbysia DD42897?
Najniższy koszt przesyłki dla Ekipa ratownicza Zbysia DD42897 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Ekipa ratownicza Zbysia DD42897 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Ekipa ratownicza Zbysia DD42897?
Ekipa dzielnego Zbysia spieszy na ratunek! W komplecie duży wóz strażacki z rozsuwaną drabiną i otwieranymi elementami oraz 2 małe pojazdy. Małe samochody (policja i karetka), można umieścić w trakcie przewożenia w środku dużego wozu. Przycisk z boku Zbysia uruchamia realistyczne dźwięki oraz światełka.
Zabawki - Numer handlowy: 88169Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator