Świat zwierząt - Ciężarówka DD42557 - Opis produktu

Kolorowa ciężarówka z serii Świat Zwierząt do pchania przez dziecko, wozi w przyczepce dwa zwierzątka: konika i krówkę. Przyczepka ma opuszczaną rampę do rozładunku, co jest bardzo wygodne. Przekręć dźwignię, by podnieść przyczepę, a następnie rozłóż rampę, aby zwierzaki mogły łatwo się wydostać. Zwierzątka mają ukryte kółka dlatego pchnij je lekko z rampy, a zjedzie samo, potem obserwuj jak się toczy po gładkiej podłodze.
Autko posiada duży pomarańczowy przycisk na dachu kabiny, po przyciśnięciu którego uruchomimy zabawne dźwięki z melodyjkami.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Zabawka wymaga baterii 2 sztuki AAA, załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: 22x19x18cm
Numer katalogowy: DD42557
Zabawki - Numer handlowy: 88089

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Świat zwierząt - Ciężarówka DD42557?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Świat zwierząt - Ciężarówka DD42557 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Świat zwierząt - Ciężarówka DD42557 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Świat zwierząt - Ciężarówka DD42557?
Najniższy koszt przesyłki dla Świat zwierząt - Ciężarówka DD42557 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Świat zwierząt - Ciężarówka DD42557 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Świat zwierząt - Ciężarówka DD42557?
Ciężarówka z serii Świat zwierząt z 2 zwierzakami: krówką i konikiem. Autko i zwierzątka można toczyć po podłodze. Dodatkową atrakcją ś dxwięki i rozkładana rampa.
Zabawki - Numer handlowy: 88098Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator