Literkowy piesek DD45090 OU - Opis produktu

Literkowy piesek zmienia swoją wielkość w zależności o fantazji dziecka, a co więcej - zapoznaje z literkami! To edukacyjna zabawka, z którą nauka literek stanie się prawdziwą przyjemnością. Dziecko przy pomocy dostępnych kolorowych klocków z literkami układa sylaby i wyrazy. W tym celu umieszcza klocki w brzuszku pieska w wybranej kolejności, a następnie obracając każdy z nich wybiera określoną literkę, aby stworzyć słowo. Kiedy dziecko opanuje już tworzenie polskich wyrazów, klocki mogą posłużyć jako pomoc dydaktyczna w nauce obcego języka.
Piesek składa się z 12 części, w tym z 10 klocków z literkami.

Funkcje zabawki:
- poznawanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- kształtowanie funkcji motorycznych,
- zachęca do odkrywania świata,
- stymuluje wyobraźnię dziecka,
- poznawanie literek i tworzenie pierwszych słów.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: 31x10x21cm
Szerokość 1 klocka z literką to 2,5cm.
Numer katalogowy: DD45090
Zabawki - Numer handlowy: 88162

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Literkowy piesek DD45090 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Literkowy piesek DD45090 OU możesz kupić za 26.00 zł. Cena Literkowy piesek DD45090 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 26.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Literkowy piesek DD45090 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Literkowy piesek DD45090 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Literkowy piesek DD45090 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Literkowy piesek DD45090 OU?
Literkowy piesek zmienia swoją wielkość w zależności o fantazji dziecka, a co więcej - zapoznaje z literkami! Składa się z 12 części, w tym 10 klocków z literkami, z których można tworzyć pierwsze słowa.
Zabawki - Numer handlowy: 88162Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator