Literkowy piesek DD45090 OU - Opis produktu

Literkowy piesek zmienia swoją wielkość w zależności o fantazji dziecka, a co więcej - zapoznaje z literkami! To edukacyjna zabawka, z którą nauka literek stanie się prawdziwą przyjemnością. Dziecko przy pomocy dostępnych kolorowych klocków z literkami układa sylaby i wyrazy. W tym celu umieszcza klocki w brzuszku pieska w wybranej kolejności, a następnie obracając każdy z nich wybiera określoną literkę, aby stworzyć słowo. Kiedy dziecko opanuje już tworzenie polskich wyrazów, klocki mogą posłużyć jako pomoc dydaktyczna w nauce obcego języka.
Piesek składa się z 12 części, w tym z 10 klocków z literkami.

Funkcje zabawki:
- poznawanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- kształtowanie funkcji motorycznych,
- zachęca do odkrywania świata,
- stymuluje wyobraźnię dziecka,
- poznawanie literek i tworzenie pierwszych słów.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: 31x10x21cm
Szerokość 1 klocka z literką to 2,5cm.
Numer katalogowy: DD45090
Zabawki - Numer handlowy: 88162

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator