Piesek Kostek DD42107 OU - Opis produktu

Każde dziecko pragnie mieć pieska i to najlepiej takiego, który jest posłuszny i potrafi robić sztuczki. Piesek Kostek, co prawda nie jest żywym zwierzątkiem, ale z pewnością sprawi, że uśmiech zagości na buźce dziecka.
Ten zabawny szczeniaczek reaguje na odgłos grzechotania i na komendy dziecka wydawane za pomocą potrząsania kostką! Wystarczy, że potrząśniesz przed nim jego ulubioną kostką, a zacznie posłusznie wędrować i tańczyć. Kostek, jak każdy piesek, lubi czasem pospać, a gdy usłyszysz, że chrapie wystarczy nacisnąć na jego nosek, aby go obudzić. Jeśli zabawa zostanie zakończona i piesek nie otrzyma więcej poleceń automatycznie zasypia. Obudzić go można poprzez naciśnięcie noska i rozpocząć zabawę od nowa.
W zestawie znajduje się piesek i kość.

Funkcje zabawki:
- poznawanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- kształtowanie funkcji motorycznych,
- zachęca do odkrywania świata,
- stymuluje wyobraźnię dziecka.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii LR06 1,5V (AA), załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 29,5x15x18cm
Długość pieska ok. 21cm
Numer katalogowy: DD42107
Zabawki - Numer handlowy: 88151

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator