Piesek Kostek DD42107 OU - Opis produktu

Każde dziecko pragnie mieć pieska i to najlepiej takiego, który jest posłuszny i potrafi robić sztuczki. Piesek Kostek, co prawda nie jest żywym zwierzątkiem, ale z pewnością sprawi, że uśmiech zagości na buźce dziecka.
Ten zabawny szczeniaczek reaguje na odgłos grzechotania i na komendy dziecka wydawane za pomocą potrząsania kostką! Wystarczy, że potrząśniesz przed nim jego ulubioną kostką, a zacznie posłusznie wędrować i tańczyć. Kostek, jak każdy piesek, lubi czasem pospać, a gdy usłyszysz, że chrapie wystarczy nacisnąć na jego nosek, aby go obudzić. Jeśli zabawa zostanie zakończona i piesek nie otrzyma więcej poleceń automatycznie zasypia. Obudzić go można poprzez naciśnięcie noska i rozpocząć zabawę od nowa.
W zestawie znajduje się piesek i kość.

Funkcje zabawki:
- poznawanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- kształtowanie funkcji motorycznych,
- zachęca do odkrywania świata,
- stymuluje wyobraźnię dziecka.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii LR06 1,5V (AA), załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 29,5x15x18cm
Długość pieska ok. 21cm
Numer katalogowy: DD42107
Zabawki - Numer handlowy: 88151

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Piesek Kostek DD42107 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Piesek Kostek DD42107 OU możesz kupić za 36.00 zł. Cena Piesek Kostek DD42107 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 36.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Piesek Kostek DD42107 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Piesek Kostek DD42107 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Piesek Kostek DD42107 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Piesek Kostek DD42107 OU?
Każde dziecko pragnie mieć pieska i to najlepiej takiego, który jest posłuszny i potrafi robić sztuczki. Ten zabawny szczeniaczek reaguje na odgłos grzechoczącej kostki i na komendy dziecka wydawane za jego pomocą!
Zabawki - Numer handlowy: 88151Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator